Náměstí Míru, Zlín
Skupinové cvičení po porodu (mapa)

Korekce držení těla +3 Více

Sídlo (mapa)

Korekce držení těla +3 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Své služby fyzioterapeuta nabízím maminkám, které jsou po porodu a chtějí svému tělu pomoci v kompenzaci změn, které vznikly během těhotenství a porod...

• pánevní bolest
  • bolesti v těhotenství
  • bolesti hlavy

Korekce držení těla

Sídlo

Doporučuji všem tuto úžasnou fyzioterapeutku Martinku,profesionální a zárovenˇ velmi lidský přístup člověka,který rozumí své práci a snaží se najít tu nejlepší cestu pro každého ,aby byl zase fit.Umí dobře vysvětlit cviky a poradit.I u mě se dostavily dobré výsledky,díky spolupráci s Martinkou,moje pánevní dno se postupně zpevnuje ,takže už nemusím na operaci.Děkuji Martinko.

Je to člověk, který velmi rozumí tomu co dělá oproti jiným rehabilitačním pracovníkům někde na poliklinikách. Tam se vám věnují pouze 20 minut a výsledek žádný.
Sama mám roztroušenou sklerózu a hodně problémů s chůzí. Martina Nakládalová se ujala toho, co jsem očekávala a jsem nadmíru spokojená. Poradí, naučí cviky a hlavně pomůže.
Moc děkuji Martinko.

Přestože jsem se po porodu dostala na předtěhotenskou váhu, viděla jsem a cítila, že svaly, zejména v oblasti břicha, nejsou jako dříve. A to nemluvím o bolestech zad!!!! S paní Martinou cvičím asi měsíc a sama na sobě cítím, že se mi břicho postupně zpevňuje. Paní Martina je profesionál s velmi lidským přístupem. Nejvíc se mi líbí, že na rozdíl od jiných fyzioterapeutů, ke kterým jsem dosud chodila s bolestí zad, se snaží pomoci dlouhodobě tzn. řeší aktuální problém i jak docílit jeho odstranění v budoucnu.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Věnujete se i dětem?? Moje 2,5 letá dcera má "vpadnutý" kotník a myslím si že bych to raději s někým pořešila, ale nevím s kým. Děkuji za odpověď

Dobrý den, dětem se nevěnuji, zkuste ne obrátit v místě svého bydliště na fyzioterpeuta, který se věnuje jen dětem. Nejlépe fyzioterpeut, který využívá Bobath koncept.

Mgr. Martina Nakládalová

• pánevní bolest
  • bolesti v těhotenství
  • bolesti hlavy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • ergoterapeut