Horní Valy 4133/13, Hodonín
Poliklinika Hodonín Horní Valy (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní Dr. Ježková je jistě fundovaný lékař, nicméně s opakovaným problémem, který řešila mastičkami mi způsobila velmi nepěkný zánět. Měla jsem pocit, že nemá zájem se tím zabývat. Vyšetření bylo několikrát bolestivé, absolutní absence nějakého citu a hmatu. Vykonala to co měla, ale zájem o pacienta nulový. Za mě určitě ne. V době, kdy se gynekologové k pacientům chovají tak, že se tam těšíte, byl tohle návrat do hluboké minulosti. Jak se říká, není vše zlato, co se třpytí.

Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!

Paní doktorka mi opravdu vyhovuje. Chová se profesionálně, problém probere, poradí. Mohla by trochu víc vysvětlovat, i když chápu, že by to zabralo spoustu času. To mě ale jako pacienta nemusí moc zajímat, že ano. Problémem je podle mého sestra, která je velmi strohá až nepříjemná. Když mi jednou měřila tlak, zrovna telefonovala s pacientkou, která jí zřejmě říkala, že má nějaký problém a potřebuje se co nejdříve objednat, sestřička odpovídala, že to je zřejmě nějaká mykóza a ať si pacientka koupí mast v lékárně, protože paní doktorka by jí na to stejně nic jiného asi nepředepsala. Vyšetření po telefonu jsem tedy opravdu ještě nezažila. Nemyslím si, že by se toto mělo stávat. Takové odhady diagnózy od sestřičky po telefonu a odmítnutí pacientky.

Dobrý den, vložil by sem někdo kontakt tel.č. na paní doktorku Ježkovou? Děkuji. At se můžu konečně objednat :-)

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, není mi zatěžko za ní dojíždět velkou dálku.

Nejlepší gynekolog/gynekoložka, které jsem do svých 65 let poznala.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem naprosto spokojena, paní doktorka mě důkladně vyšetřila, je to vynikající gynekoložka.

Paní doktorka je opravdu člověk na správném místě,je odborník i lidská,nic nenutí a vysvětlí člověku,co je třeba,je důsledná a svou profesi vykonává profesionálně.

Chodím k této doktorce od 15ti let a jsem s ní naprosto spokojená.Kdykoliv jsem potřebovala poradit,tak mi ochotně poradila a pomohla.

Paní doktorka Ježková je opravdu úžasná lékařka,pomůže, poradí až na sestru co tam ted´má je studená jak psí čumák.Měla by být na pacienty příjemnější.

Nejlepší gynekolog/gynekoložka, které jsem do svých 65 let poznala.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer,
    ve svém menstruačním cyklu (dnes), se nám s přítelem při sexu protrhl kondom- tedy byl styk nechráněný. Jak velká je pravděpodobnost, že otěhotním? Hned po styku jsem se umyla. Cyklus mi má skončit do dvou dnů. Mám si pro jistotu, vzít tabletu po? Je bezpečné abych si ji vzala, když mám menstruaci?
    Děkuji za odpověd.

viz odpověď paní doktorky

MUDr. Martina Ježková

• Dobrý den,chci se zeptat,zda po uziti vaginalnich globuli macmiror by melo svedeni prestat hned nebo za nejaky den.brala jsem uz dalgifen a gynium a nepomohlo.ted jsem dobrala macmiror a svedi to porad.Děkují

Pak to nebude mykosa,někdy po terapii přetrvává vaginální diskomfort, vhodný spíše Gynoflor a trpělivost

MUDr. Martina Ježková