Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
78 názorů

D
Ověřeny pacient

Paní Dr. Ježková je jistě fundovaný lékař, nicméně s opakovaným problémem, který řešila mastičkami mi způsobila velmi nepěkný zánět. Měla jsem pocit, že nemá zájem se tím zabývat. Vyšetření bylo několikrát bolestivé, absolutní absence nějakého citu a hmatu. Vykonala to co měla, ale zájem o pacienta nulový. Za mě určitě ne. V době, kdy se gynekologové k pacientům chovají tak, že se tam těšíte, byl tohle návrat do hluboké minulosti. Jak se říká, není vše zlato, co se třpytí.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je prostě skvělá! Za nic bych jí neměnila! Pomohla nejen mně, ale i mamce! Děkuji jí za to mnohokrát!


.
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi opravdu vyhovuje. Chová se profesionálně, problém probere, poradí. Mohla by trochu víc vysvětlovat, i když chápu, že by to zabralo spoustu času. To mě ale jako pacienta nemusí moc zajímat, že ano. Problémem je podle mého sestra, která je velmi strohá až nepříjemná. Když mi jednou měřila tlak, zrovna telefonovala s pacientkou, která jí zřejmě říkala, že má nějaký problém a potřebuje se co nejdříve objednat, sestřička odpovídala, že to je zřejmě nějaká mykóza a ať si pacientka koupí mast v lékárně, protože paní doktorka by jí na to stejně nic jiného asi nepředepsala. Vyšetření po telefonu jsem tedy opravdu ještě nezažila. Nemyslím si, že by se toto mělo stávat. Takové odhady diagnózy od sestřičky po telefonu a odmítnutí pacientky.


L
Ověřeny pacient

Dobrý den, vložil by sem někdo kontakt tel.č. na paní doktorku Ježkovou? Děkuji. At se můžu konečně objednat :-)


Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, není mi zatěžko za ní dojíždět velkou dálku.


Nejlepší gynekolog/gynekoložka, které jsem do svých 65 let poznala.


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem naprosto spokojena, paní doktorka mě důkladně vyšetřila, je to vynikající gynekoložka.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu člověk na správném místě,je odborník i lidská,nic nenutí a vysvětlí člověku,co je třeba,je důsledná a svou profesi vykonává profesionálně.


Chodím k této doktorce od 15ti let a jsem s ní naprosto spokojená.Kdykoliv jsem potřebovala poradit,tak mi ochotně poradila a pomohla.


Paní doktorka Ježková je opravdu úžasná lékařka,pomůže, poradí až na sestru co tam ted´má je studená jak psí čumák.Měla by být na pacienty příjemnější.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, včera večer jsem měla nechráněný pohlavní styk. Partner byl už před stykem mokrý na penisu. Ejakuloval ven, ale tím, že se známe krátce nevím, zda opravdu ejakuloval vše ven. Jsem na začátku menstruace. Už pár dní zatím jen špiním. Jaká je pravděpodobnost otěhotnět a myslíte, že bych měla užít Postinor? Děkuji a hezký den

  Dobrý den, pravděpodobnost velmi malá, ale jistota 100% není, takže možná lépe Postinor použít

  MUDr. Martina Ježková

 • Dobrý den,
  jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
  Děkuji za odpověď

  Paní doktorka řeší situaci naprosto správně, je vhodná tzv. expertní kolposkopie kolegou, který se problematikou expertně zabývá.Pozitivní je, že HPV test je negativní, je málo pravděpodobné ,ale ne nemožné,závažné omenocnění čípku děložního. Vyšetření proběhne pravděpodobně jen s podrobným vyšetřením čípku pod "mikroskopem" ev odběrem vzorků z čípku děložního

  MUDr. Martina Ježková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti