Pekařská 7/101, Opava
MEDICA IBERIA s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
553 82.....
553 82.....

Androgenní syndrom u žen

Běžný termín

Diabetologické konzultace +9 Více

Dětský diabetes (cukrovka) včetně léčby inzulínovou pumpou

Gynekomastie u mužů

Onemocnění nadledvin

Aktuálně !!!: 22.9.2015 MUDr.Honková-SEMINÁŘ - sestra v ambulanci. Od již máme uzavřenou smlouvu s VZP a bezplatně ošetřujeme všechny pacienty !...

• onemocnění štítné žlázy
  • poruchy v čase pubertálního vývoje
  • metabolická onemocnění

Znalost jazyků

Čeština

Diabetologické konzultace

Běžný termín

MEDICA IBERIA s.r.o.

Onemocněním štítné žlázy včetně odběrů krve a sonografie štítné žlázy

Dětský diabetes (cukrovka) včetně léčby inzulínovou pumpou

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy metabolismu cukrů včetně provedení orálního glukózového testu

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy růstu u dětí včetně provedení dynamických testů, určení kostního věku

Poruchy nástupu puberty

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy výživy – obezita nebo neprospívání

Polohové anomálie varlat

Onemocnění nadledvin

Androgenní syndrom u žen

Gynekomastie u mužů

MEDICA IBERIA s.r.o.

Paní doktorka i sestra jsou andělé v lidské podobě.Obě mají vstřícný vztah k pacientovi,paní doktorka ochotně naslouchá problémům,jsem trochu lajdák v pravidelnosti kontrol a ještě jsem nedostala vynadáno.Navštěvuji i jiné lékaře různých odborností,ale málo kdy jsou takto pohodoví.

Negativní komentáře není třeba psát ........ a také je potřeba brát ohled i na ostatní objednané pacienty! Paní doktorka a zdravotní sestra jsou moc vstřícné a ochotné, vše záleží na společné domluvě. Paní doktorka je úžasná. Vše vysvětlí a jsem rád, že jsem si vybral právě ji. Přešel jsem také od lékaře, který mi nedokázal ani vysvětlit co mi je a společně to řešit. Ikdyž cesta je kolem 72 km, nelituji toho, když jde o zdraví! Prostředí je velmi příjemné.
Pozn.: je zajímavé, že jsem se objednával v den, kdy během dvou dnů mě paní doktorka vzala a sestřička byla moc vstřícná a trpělivá. VŘELE DOPORUČUJI VŠEM :)
DĚKUJI! S pozdravem Světlík.

Bohužel mě pri akutním stavu, zhoršení štítné žlázy (nespavost, buzení, pocení, nervozita) sestra objednala až za 4 týdny na odběry. I po několika dalších telefonátech, kdy docházelo k prohloubení stavu neustoupila a neobjednala mě na dřívější termín odběru, neprofesionální jednání z meho pohledu. A poté co mi řekla, jestli to ještě týden nemůžu vydržet, tak jsem uvažovala o změně.

MUDr. Martina Honková

Dobrý den, mrzí mě že Váš názor je anonymní, tudíž se nemohu k danému případu vyjádřit.
V každém případě, pokud máte akutní potíže je nutná konzultace s lékařem.
K tomu máme denně ( kromě středy) vyhrazený čas ( 7,30-8,30 hod). V tuto dobu jsem k dispozici osobně nebo na telefonu. V případě, že shledám, že dřívější kontrola je neodkladná, vždy se snažím vyjít vstříc.
S pozdravem MUDr. Martina Honková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už hodně roků a pořad jsem spokojená. Vůbec bych neměnila.I systém objednávaní je skvěli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, příjemná sestra i lékařka. :) Takových více . Profesionální přístup, slušné jednání. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku Honkovou jsem si vybrala na základě hodnocení pacientů na www.znamylekar.cz a potvrzuji
naprosto profesionální péči od mého objednání přes internet až po péči v ordinaci. K tomu velmi příjemné jednání paní doktorky a rovněž sestry. Mohu jen a jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem nedávno poprvé a sestřička i paní doktorka jsou hodné a ochotné, věnují se pacientovi mohu jen doporučit Láryšová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v ambulanci byla pohodová.Obě dvě jak sestřička, tak i paní doktorka, byly velice milé vstřícné.....takovou příjemnou návštěvu u lékaře jsem ještě nezažila. Všem můžu jen doporučit-,.)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při první návštěvě jsem byla spokojená. Paní doktorka je velice milá, sestřička také.Nemusím se obávat nějaké nepříjemnosti při návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka byla velmi milá, vyslechne pacienta, má individuální přístup, člověk se u pí. doktorky necítí ve stresu a navíc z ní vyzařuje optimismus:-). Prostředí velmi příjemné. Přeji pí. doktorce jen to nej, a to jak v profesní sféře, tak soukromé.

Lenka Kozárková

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,léčím se u vás ze štítnou žlázou, a chťela sem se zeptat jestli ma na to ňáky vliv aplikovaný piercing v jazyku... Děkuji

Dobrý den, piercing jazyka nemá vliv na funkci štítné žlázy.
    S pozdravem MUDr. Martina Honková

MUDr. Martina Honková

• Dobrý den, jsme na cestě na dovolenou, manžel zjistil že zapomněl léky Letrox 120, je po kompletním odstranění štítné žlázy, má sebou tři léky (bere 1 tabletu ráno). Na dovolené jsme na 10 dní, jak prosim situaci řešit?

Dobrý den, pokud jedete na dovolenou v ČR, lze poslat recept elektronicky pomocí SMS nebo mailem a vyzvednout si jej kdekoli v lékárně.
    V zahraničí zkuste vyzvednout Letrox za vlastní úhradu( bez spoluúčasti pacienta
    MUDr. Martina Honková.

• onemocnění štítné žlázy