Androgenní syndrom u žen

Diabetologické konzultace +9 Více

Dětský diabetes (cukrovka) včetně léčby inzulínovou pumpou

Gynekomastie u mužů

Onemocnění nadledvin

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Aktuálně !!!: 22.9.2015 MUDr.Honková-SEMINÁŘ - sestra v ambulanci. Od již máme uzavřenou smlouvu s VZP a bezplatně ošetřujeme všechny pacienty !...

• onemocnění štítné žlázy

Dětský diabetes (cukrovka) včetně léčby inzulínovou pumpou

Gynekomastie u mužů

Onemocnění nadledvin

MEDICA IBERIA s.r.o.

Onemocněním štítné žlázy včetně odběrů krve a sonografie štítné žlázy

Polohové anomálie varlat

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy metabolismu cukrů včetně provedení orálního glukózového testu

Poruchy nástupu puberty

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy růstu u dětí včetně provedení dynamických testů, určení kostního věku

MEDICA IBERIA s.r.o.

Poruchy výživy – obezita nebo neprospívání

MEDICA IBERIA s.r.o.

Umístění: MEDICA IBERIA s.r.o. Hledali jsme diabetologii kde nám bude spousta věcí zpočátku i vysvětlena jelikož po záchytu jsme ve spádové oblasti měli jen jednu dr.která bohužel vůbec nevyhověla synovy nechtěl tam chodit nelíbilo se mu jak prostředí tak ani vystupování paní doktorky

Doporučujeme tuto ordinaci ve všech směrech, velká obětavost a podpora, výborná zdravotní péče, kterou nám jak paní doktorka tak i sestřičky věnují nemohli jsme vybrat lépe????

Paní doktorka i sestra jsou andělé v lidské podobě.Obě mají vstřícný vztah k pacientovi,paní doktorka ochotně naslouchá problémům,jsem trochu lajdák v pravidelnosti kontrol a ještě jsem nedostala vynadáno.Navštěvuji i jiné lékaře různých odborností,ale málo kdy jsou takto pohodoví.

Negativní komentáře není třeba psát ........ a také je potřeba brát ohled i na ostatní objednané pacienty! Paní doktorka a zdravotní sestra jsou moc vstřícné a ochotné, vše záleží na společné domluvě. Paní doktorka je úžasná. Vše vysvětlí a jsem rád, že jsem si vybral právě ji. Přešel jsem také od lékaře, který mi nedokázal ani vysvětlit co mi je a společně to řešit. Ikdyž cesta je kolem 72 km, nelituji toho, když jde o zdraví! Prostředí je velmi příjemné.
Pozn.: je zajímavé, že jsem se objednával v den, kdy během dvou dnů mě paní doktorka vzala a sestřička byla moc vstřícná a trpělivá. VŘELE DOPORUČUJI VŠEM :)
DĚKUJI! S pozdravem Světlík.

Bohužel mě pri akutním stavu, zhoršení štítné žlázy (nespavost, buzení, pocení, nervozita) sestra objednala až za 4 týdny na odběry. I po několika dalších telefonátech, kdy docházelo k prohloubení stavu neustoupila a neobjednala mě na dřívější termín odběru, neprofesionální jednání z meho pohledu. A poté co mi řekla, jestli to ještě týden nemůžu vydržet, tak jsem uvažovala o změně.

MUDr. Martina Honková

Dobrý den, mrzí mě že Váš názor je anonymní, tudíž se nemohu k danému případu vyjádřit.
V každém případě, pokud máte akutní potíže je nutná konzultace s lékařem.
K tomu máme denně ( kromě středy) vyhrazený čas ( 7,30-8,30 hod). V tuto dobu jsem k dispozici osobně nebo na telefonu. V případě, že shledám, že dřívější kontrola je neodkladná, vždy se snažím vyjít vstříc.
S pozdravem MUDr. Martina Honková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už hodně roků a pořad jsem spokojená. Vůbec bych neměnila.I systém objednávaní je skvěli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemné prostředí, příjemná sestra i lékařka. :) Takových více . Profesionální přístup, slušné jednání. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku Honkovou jsem si vybrala na základě hodnocení pacientů na www.znamylekar.cz a potvrzuji
naprosto profesionální péči od mého objednání přes internet až po péči v ordinaci. K tomu velmi příjemné jednání paní doktorky a rovněž sestry. Mohu jen a jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem nedávno poprvé a sestřička i paní doktorka jsou hodné a ochotné, věnují se pacientovi mohu jen doporučit Láryšová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva v ambulanci byla pohodová.Obě dvě jak sestřička, tak i paní doktorka, byly velice milé vstřícné.....takovou příjemnou návštěvu u lékaře jsem ještě nezažila. Všem můžu jen doporučit-,.)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Při první návštěvě jsem byla spokojená. Paní doktorka je velice milá, sestřička také.Nemusím se obávat nějaké nepříjemnosti při návštěvě.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,léčím se u vás ze štítnou žlázou, a chťela sem se zeptat jestli ma na to ňáky vliv aplikovaný piercing v jazyku... Děkuji

Dobrý den, piercing jazyka nemá vliv na funkci štítné žlázy.
    S pozdravem MUDr. Martina Honková

MUDr. Martina Honková

• Dobrý den, jsme na cestě na dovolenou, manžel zjistil že zapomněl léky Letrox 120, je po kompletním odstranění štítné žlázy, má sebou tři léky (bere 1 tabletu ráno). Na dovolené jsme na 10 dní, jak prosim situaci řešit?

Dobrý den, pokud jedete na dovolenou v ČR, lze poslat recept elektronicky pomocí SMS nebo mailem a vyzvednout si jej kdekoli v lékárně.
    V zahraničí zkuste vyzvednout Letrox za vlastní úhradu( bez spoluúčasti pacienta
    MUDr. Martina Honková.

• onemocnění štítné žlázy