Martina Honigová, pediatr

Martina Honigová

Pediatr

6 názorů

Uložit


Adresa

Za Mlýnem 1857, Staré Město u Uherského Hradiště
Dětské zdravotní středisko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktroka je opravdu jedinečná,věnuje se dítěti na 100% a nic nezanedbá.Díky její pečlivé péči,je dnes náš synek zdravý.Chodíme k velice rádi,s takovou péči jsem se nikde jinde nesetkala.


D
Ověřeny pacient

Dobrý den, paní doktorka je opravdu jedinečná. Je velmi milá, příjemná, ochotná a lidská. Má opravdu výborný přístup k dětem a ikdyž moji dva synové mají z doktorů velký strach, vždycky návštěvu u ní zvládneme bez problémů a v klidu. Kéž by všichni lékaři byli jako ona. Všem ji vřele doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Nepochybuji o odbornosti paní dokorky ani přístupu sestřičky. K nám se vždy obě chovají velmi přátelsky, profesionálně a s klidem. Proto také chápu, že má občas plnou čekárnu a rádi si počkáme, protože víme, že se naše dítě k ní těší, i když jdeme na injekci. Velmi si jejich přístupu cením a jsem ráda, že v dnešní zneurotizované populaci se najdou lidé, kteří zvažují důsledky a jednají rozvážně a přitom s úsměvem.


X
Ověřeny pacient

Nevím jaká je paní doktorka,jelikož jsme se k ní ani nedostali kvůli sestře,která nás odbyla,aniž by se zeptala co nám je.Jen si něco zamumlala pod nosem,a pak řekla ať jdem jinam..........,čekárna byla prázdá,takže jsem nepochopila toto jednání.Jen kvůli jednání sestry dávám nejhorší hodnocení.Nechápu jak někdo může odmítnout ošetřit dítě!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Dobrý den,
naprosto souhlasím s názorem p. Kateřiny Jourové. Paní doktorka Honigová je velmi důsledná, klidná, velmi hodná na děti. Vše ochotně a srozumitelně vysvětlí a v tomto případě si ráda počkám v čekárně, když vím, že se mému synovi dostane kvalitní odborná péče. Můžu všem tuto lékařku doporučit.


Ověřeny pacient

Dobrý den,
paní doktorka je velice milá, hodná a důsledná. Každé dítě si vždy velmi důkladně prohlídne, než stanoví diagnózu a svým milým přístupem v dětech nevyvolává zbytečný strach z doktorů. Chodím k ní se svými dvěma dětmi a všem ji vřele doporučuji.
Škoda jen, že je občas dost plná čekárna a delší čekací lhůty, než příjde člověk na řadu. Je to ale dané tím, že se každému svému malému pacientovi věnuje na 100%.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti