MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé
Dr. E. Beneše 5, Šumperk

...

Umístění: MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Za těch několik let, co jsem u paní doktorky, se mi ještě nestalo, že by začala pracovat dle své ordinační doby. Hodina a půl čekání, než se paní doktorka uráčí dojít do práce, není nic neobvyklého. Sedíte tam od začátku její ordinační doby a po čtvrt hodině vyleze sestra, aby řekla, že paní doktorka bude mít zpoždění. Absolutně nespolehlivá. Jediný, kdo v této ordinaci relativně funguje, je sestřička, s kterou jsem toho vyřešila víc než s doktorkou. Další věc je věčně vyvěšený telefon. Dovolat se tam je celkem umění. Naštěstí jsem relativně zdravý člověk, nicméně když jsem měla problém, tak po vyšetření odborníkem (o něhož jsem si u paní doktorky zažádala), u kterého se nic nenašlo, se můj problém považoval za vyřešený (asi jsem si opět měla říct, ke komu a na jaké vyšetření chci poslat). Za mě toho už bylo dost a opravdu paní doktorku nedoporučuji. I když jste zdraví a potřebujete doktora jen k takovým těm obecným věcem, jako je vystavení výpisu z karty apod - s jejím pracovním nasazením si na to musíte rezervovat i několik dní.

Umístění: MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé Jiný

Dobrý den já osobně mohu jen pochválit ,pomohla manželce ,stará se se vší péčí a je velmi citlivá ,za naší rodinu za jedničku.

Umístění: MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé Nemoc-nachlazení

Horší přístup k pacientům než v ordinaci Dr. Martiny Dresrove jsem v životě nezažila.
"Doktorka" se štíti lidí, přijdete za ní, řeknete že jste nemocná a doktorka si nasadí roušku, řekne vám, ať si odstoupite tři metry, ani do krku se nepodíva, jelikož má zřejmě panicky strach z nákazy a předepíše vám rovnou antibiotika.
Nestacite ani dojít a už tam zacne vytahovat dezinfekční sprej a stříká to všude po místnosti.
Pak přijdete za sestřičkou aby vám odebrala krev, ale odmítne, místo toho si nasadí roušku.
Není nic, v čem bych měla doktorku pochválit.
Podotýkám nejsem ani romka ani neprizpusobivy občan, ani nemám žádnou závaznou infekční chorobu, rozhodně nikdy nesmrdím, proto nevidím důvod k takovému jednání.

Umístění: MUDr. Drešrová Martina - ordinace praktického lékaře pro dospělé Zada

Abych pravdu řekla ,,, mám poslední dobou potíže se zády. A místo toho aby mě hned poslala nekam na vysetreni, tam mě předepisuje antibiotika ? To se mi nezdá ???? ... poslala mě na rehabilitaci, jenže tu jsem musela pak z důvodu stěhování zrušit. A když volám o výsledky abych zbytečně memusela jet 45 min do Šumperka, jen kvůli tomu, tak mi to nikdy nikdo nezveda ????

Paní doktorka se snaží vyjít vstříc, ale jinak vždy mi předepisuje antibiotika a když je nechci, tak ať je mám alespoň doma, předepíše mi dom 3 krabičky drijáků vč. antibiotik. Které jsem raději nebral a vyléčil se čajem v klidu doma sám bez jedů !!! Využívám ji jen na nutné. Z čeho nemá peníze, mám pocit, že ji to nezajímá a brzdí, je naštvaná. Je chudák tot. zblblá systémem a jde jí hodně hlavně o peníze s ohledem i na pacienta. Celý systém je špatně. Ze začátku jsem byl v šoku z jejího pouze antibiotikového přístupu!

nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkala,jako člověk je v tomto povolání naprosto na svém místě...mám mnoho problémů a paní doktorce vděčím za hodně...

ja jsem s doktorkou spokejena vždycky mi vysla vstric a ji me dokázala poradit nemuzu si stěžovat jenom na to cekani u ni v cekarne ale jsem s ni spokojena

Mohu jenom nedoporučit neumí léčit ani vyhovět pacientovi, prostě hrůza diagnostiku udává z toho co jí řeknete Vám zopakuje akorát ve své verzi, takže nic nového se nedozvíte, nezaslouží si ani být doktorkou. Jen z lidí tahá peníze, pokud z Vás nemá peníze tak Vám nijak nevyhový a ještě Vám řekne, že zdržujete, že je plná čekárna přitom tam jen jeden člověk. Myslím si, že paní doktorka by měla zvolit jiný obor, naprosto amatérské jednání! NEvychází strříc pokud nedostane zaplaceno.. Nikdy nenajde příčinu a nbízí jen drahé léky, ještě na recepty píše pacient si hradí sám. Rozmyslete se jestli chcete být léčeni rozhodně není dobrá volba. Každopádně by ji měli vyměnit!

U

Opravuji názor na doktorku ,a to co na ní není v pořádku jsou vlastně otravní pacienti kteří jí nerozumí,mám jí moc ráda!!

Doktorka je dobrá,příjemná vždycky se vám snaží vyjít vstříc.Ochotná starat se o lidi mohu doporučit.