Martina Černá, gynekolog Znojmo

Jánského 11, Znojmo

Názory

0.5

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou jsem se chtěla poradit ohledně antikoncepce, prášky jsem brát nechtěla. Nenabídla mi žádnou jinou metodu a když jsem jí je jednu po druhé začala vyjmenovávat a ptát se na názor nebo doporučení, vždycky stroze odpověděla, že nejvhodnější bude napsat klasickou hormonální antikoncepci. Vpodstatě mi nijak neporadila a z návštěvy jsem byla akorát podrážděná.

Umístění: jiné místo Jiný

Pred delsi dobou jsem prisla v 6 tydnu tehotenstvi za pani doktorkou na kontrolu.
Sdelila jsem ji, ze pracuji na velmi rizikovem pracovisti, kde me dnes na nocni smenene napadl bezdomovec.
Pozadala jsem ji, jestli bych vzhledem k narocnosti a rizikovosti me prace nemohla zustat na P neschopnosti, ze mam strach nadale setrvat na pracovisti kde tyto situace nebyvaji vyjimkou.
Pani doktorka se nad touto situaci pousmala a slusne me vykazala z ordinace se slovy, ze mam prijit na kontrolu za 14 dni.
Po teto zkusenosti jsem od pani doktorky odesla.
Jina lekarka mi jeste tentyz den rekla- je naprosto jasne, ze na takovem pracovisti byt nesmite.
Postupem casu jsem se dozvedela, ze nejsem prvni s takovou zkusenosti a az po dlouhe dobe jsem se rozhodla napsat toto smutne hodnoceni.

Škoda mluvit, během jejího záskoku u dr Kaššaie odešlo z jeho ordinace pacientek dost... Ani se nedivím manželce v devátém měsíci těhotenství neudělala monitor, prohlídk zvládala mezi dveřma a podle genetických testů se nám podle ní nělo narodit postižené dítě. Následná prohlídka u jiného gynekologa ukázala, že genetika je v pořádku a paní doktorka si špatně papíry přečetla.