Poliklinika Škoda, Ušní, nosní a krční ambulance

Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční
U stadionu 1233, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční Jiný

Pan doktor velmi milý a dobrý lékař,jsem s nim velice spokojená. Sestra velmi nepříjemná,nechala nás s miminkem( náušnice) čekat 45 minut v čekárně s tím že ani nereagovala na klepání jak jsme byli domluvené, potom ihned vzala maminku která přišla jako poslední taky pouze na náušnice s tím že tam bude 40 minut ( nejspíš známá). Na pouhý dotaz byla velmi nepříjemná,museli jsme odejít. Velmi mě jednání sestry zklamalo.

Umístění: Poliklinika Škoda, Ušní, nosní a krční ambulance Jiný

Pan doktor je výjimečný člověk: Profík po všech stránkách, lidský přístup a t
d. Dlouholeté zkušenosti s tímto lékařem máme jednoznačně vynikající!

velmi dobrý specialista

Pan doktor je velmi milý,ochotný,lidský,nepovyšuje se,vše vysvětlí,jsem s ním velmi spokojena,a hlavně - věřím mu!

Příjemný, dobrý specialista

Velmi sympatický a ochotný, nezdráhal se v době dovolených ošetřit mého syna i v pátek!!! těsně před skončením ordinačních hodin, ačkoliv se jednalo o banální (byť dosti bolestivý) zánět zvukovodu. Příjemný to rozdíl ve srovnání s jednáním na pohotovosti v nemocnici. Vše nám objasnil, aniž by se jakýmkoliv způsobem vyvyšoval nade mne jakožto "slepicoidní" ustrašenou matku. Plusové body bych ráda připsala i sestřičce, která s panem doktorem sloužila 7.8.2009 (tímto se jí omlouvám za to, že jsem si nezjistila její jméno), protože byla, no prostě "fajn".

Perfektní přístup, perfektní jednání s pacientem, odborník na slovo vzatý.....prostě jsem byl naprosto spokojen.

Vstřícný, milý, pečlivý, chodíme k němu celá rodina a vždycky nám pomohl. Máme pana dokrora moc rádi, protože je to opravdu nejhodnější lékař, kterého známe. V neposlední řadě ale taky výborný odborník.

Velmi ochotný a hodný lékař...Vřele doporučuji.

Určitě doporučuji, pokaždé jsme byli spokojeni.