Laurinova, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda, Ušní, nosní a krční ambulance (mapa)

U stadionu 1233, Mladá Boleslav
Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční (mapa)

velmi dobrý specialista

Pan doktor je velmi milý,ochotný,lidský,nepovyšuje se,vše vysvětlí,jsem s ním velmi spokojena,a hlavně - věřím mu!

Příjemný, dobrý specialista

Š

Velmi sympatický a ochotný, nezdráhal se v době dovolených ošetřit mého syna i v pátek!!! těsně před skončením ordinačních hodin, ačkoliv se jednalo o banální (byť dosti bolestivý) zánět zvukovodu. Příjemný to rozdíl ve srovnání s jednáním na pohotovosti v nemocnici. Vše nám objasnil, aniž by se jakýmkoliv způsobem vyvyšoval nade mne jakožto "slepicoidní" ustrašenou matku. Plusové body bych ráda připsala i sestřičce, která s panem doktorem sloužila 7.8.2009 (tímto se jí omlouvám za to, že jsem si nezjistila její jméno), protože byla, no prostě "fajn".

Perfektní přístup, perfektní jednání s pacientem, odborník na slovo vzatý.....prostě jsem byl naprosto spokojen.

Vstřícný, milý, pečlivý, chodíme k němu celá rodina a vždycky nám pomohl. Máme pana dokrora moc rádi, protože je to opravdu nejhodnější lékař, kterého známe. V neposlední řadě ale taky výborný odborník.

Velmi ochotný a hodný lékař...Vřele doporučuji.

Určitě doporučuji, pokaždé jsme byli spokojeni.

Doporučuji! Chodím k němu s malým synem. Velmi vstřícný, skvělé chování právě k dětem, což se často nevidí! Doporučuji!

Velmi příjemný pan doktor, skvěle zachází s dětmi, je ochoten naslouchat pacientovi, po odborné stránce je velmi precizní a naprosto mu důvěřuji.