U stadionu 1233, Mladá Boleslav
Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční (mapa)

Laurinova, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda, Ušní, nosní a krční ambulance (mapa)

Mohu jen chvalit, vstricny, mily, vse perfektne vysvetli a hlavne pomuze. Sestricka tez uzasna. Mohu jen doporucit!!!

PAN DOKTOR VEDRAL JE OPRAVDU VELICE DOBRÝ LÉKAŘ NIKDY NÁS NEODMÍTNUL ALE VŽDA JEN POMOHL PŘÁLA BYCH SI ABY BYLO VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘU DĚKUJI ALENA GURKOVA

Pan doktor Vedral je opravdu výborný, vždy mně i dětem pomohl a je i moc hodný, právě tak sestřička!

Je super, vždy když jsem potřeboval tak mi pomohl.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Na to proplachování jsem přišla sama, na chvíli to pomůže, ale jsem imobilní a musím v noci budit dceru Mám předepsaný Momox, ale nepomáhá. Mám plicní hyperternzi a dýchám 10 hod denně kyslík. Plicní lékař říká,že z toho to být nemůže, ať se obrátím na ORL. Děkuji,

Dobrý den. Přesně nevím, na co mám odpovědět. Asi proplachujete nos, což si hodně lidí pochvaluje. Vdechování kyslíku může sliznice vysoušet, kyslík je třeba zvlhčovat probubláváním v lahvi s vodou, to ale asi víte.....

MUDr. Martin Vedral

• otorinolaryngologie