Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční

Laurinova, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

• otorinolaryngologie

Umístění: Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční Jiný

Dnes opět pozitivní zkušenost, tři generace mé rodiny občas musí navštívit ORL a vždy dobře naladěný pan doktor, pomoc vždy účinná, i sestra skvělá. Pacientů je mnoho, přesto z obou srší i ke konci náročné směny energie!

Umístění: Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit. Výborné jednání, všechno mi vysvětlil. Děkuji i jeho sestřičce, její úsměv a vlídnost je super.

Mohu jen chvalit, vstricny, mily, vse perfektne vysvetli a hlavne pomuze. Sestricka tez uzasna. Mohu jen doporucit!!!

PAN DOKTOR VEDRAL JE OPRAVDU VELICE DOBRÝ LÉKAŘ NIKDY NÁS NEODMÍTNUL ALE VŽDA JEN POMOHL PŘÁLA BYCH SI ABY BYLO VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘU DĚKUJI ALENA GURKOVA

Pan doktor Vedral je opravdu výborný, vždy mně i dětem pomohl a je i moc hodný, právě tak sestřička!

Je super, vždy když jsem potřeboval tak mi pomohl.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Na to proplachování jsem přišla sama, na chvíli to pomůže, ale jsem imobilní a musím v noci budit dceru Mám předepsaný Momox, ale nepomáhá. Mám plicní hyperternzi a dýchám 10 hod denně kyslík. Plicní lékař říká,že z toho to být nemůže, ať se obrátím na ORL. Děkuji,

Dobrý den. Přesně nevím, na co mám odpovědět. Asi proplachujete nos, což si hodně lidí pochvaluje. Vdechování kyslíku může sliznice vysoušet, kyslík je třeba zvlhčovat probubláváním v lahvi s vodou, to ale asi víte.....

MUDr. Martin Vedral