Táborská 306, Benešov

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace

léčba žaludeční nevolnosti , spousta injekci antibiotik ,kanyla a kapacka az do druhého dne .výsledek?žaludek dobrý ale pes již 14 kulhá na přední nohu,sotva chodí!chtěla sem ho vyléčit a ne zmrzacit.raději tuto ordinaci obejdu velkým obloukem o penězích raději nemluvím prostě strašný!!
☝????????

S panem doktorem jsem byla většinou spokojena. Pomohl. Ale jednou jsme se dostali s pejskem do těžké akutní situace, kterou nezvládl. Chápu. Pejsek byl těžce nemocný. Sice ho vyšetřil, nějakou léčbu nasadil, ale dál se o něho nezajímal, což mě šokovalo. Výsledek jeho nezájmu bylo hrozné utrpení nejen pro psa ale i pro nás a následné rychlé utracení. Píšu to již s delším časovým odstupem a dodnes nechápu jeho jednání, které si nechal samozřejmě zaplatit. Mrzí mě to ale ztratila jsem k němu důvěru.

Nejprofesionálnější zvěrolékař se skvělým týmem odborníků ve své ordinaci - jak kolegové, tak sestřičky. Vše vždy srozumitelně vysvětlí, snaží se udělat vše pro záchranu a uzdravení zvířátek. Ceny odpovídají kvalitním službám. Příjemné prostředí. Mohu jen doporučit.

Chodíme sem na veterinu už dlouho a jsme moc spokojeni. Vše perfektně vysvětlí a jde vidět, že pan doktor svému oboru hodně rozumí a dělá svou práci s láskou ke zvířatům. Ceny zákroků řekne vždy předem a vždy cenu dodrží nebo nabídne jinou variantu léčby. Skvělé prostředí i lidé. Děkujeme

Mam dobre zkusenosti, jak s panem doktorem, tak i jeho kolegynemi.Pristup byl profesionalni a zaroven lidsky, kdy mi bylo vsecko peclive vysvetleno.

Musím jen pochválit. Špičkový odborník a skvělý člověk. Vybavení, přístup personálu, srozumitelnost a úcta k zákazníkovi na nejvyšší úrovni - to jsem ještě u jiných veterinářů nezažil. Když už chtěli nám jinde našeho pejska utrácet, tady pomohli a pejsek je v pořádku. Jsem z Prahy a raději vždy přijedu sem.
Ještě jednou děkujeme MVDr. Vašákovi za záchranu našeho kamaráda.
Jirka Veselý s rodinou a pes Benda.

Bohužel s klinikou v Benešově nejsem spokojená, hlavně s dr. Vašákem. Moje vlastní zkušenost je celkem smutná, při akutním selhání ledvin vzal psovi krev, udělal vyšetření. Potom mě nechal s ním celý týden chodit na kapačky, i když musel vědět, že je to naprosto zbytečné. K tomu mi "předepsal" mnoho psího žrádla, že prý mam zkoušet, co do sebe dokáže dostat. Sečteno podtrženo, za ten týden jsem nechala panu Vašákovi přes deset tisíc korun a psa jsem musela nechat utratit hned další den.

Celkově ceny zákroků, léků a vyšetření jsou velmi přestřelené. Díky této zkušenosti jsem vyměnila veterináře.

Pan dr.Vasak je naprosto bezkonkurecni v okoli.Nam operoval
psa i kocky a vzdy skvela prace -vyborny veterinarni chirurg.Ma tam jeste dve doktorky ale my cekame vzdy na nej.S kolegynemi zkusenosti nemame ale pry jsou take perfektni.

Výborný veterinář, profesionální přístup.