Martin Sedláček, urolog Karviná

MUDr. Martin Sedláček

Urolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havířská 51b/1821, Karviná
Odborný lékař urologie a RDG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař urologie a RDG Jiný

Byl jsem tam celkem čyřikrát. Stahovali mě to rukama.Po stahování špíny Nejasná diagnoza jestli jít mám jít na částečnou obřízku a objendal do fn.Byl jsem na rychlé pohotovosti.Jestli tu částečnou obřízku budu potřeba.Co jsem zažil i jednou návštěvu ted mám vysokou obřízku. Potraviny na erekci. Ted čte sestra.Měli na jizvu Sebezdravé seběvdomí jiznavá poškozka .
matka mi ířkala objedala za rok bud se rozmyšlel že me nechce s tím mohl doktor zavovlat možná jinému dva měsíce nebo tří chodit Zkušení doba 14 dnu objednat jednu sesta ,k dyž 14 možná ne.Neobjevil hyspadii malou. Byl u primáře druhá kontrola. POdívej p odruhé drhá kontrola


Z
Ověřeny pacient

Po dlouhodobých a opakujících se zánětech močových cest, kdy jsem už začínala být zoufalá, mi pan doktor ukázal, jak se chová opravdový odborník. Přišla jsem s pláčem a odcházela s úsměvem. Je to člověk na pravém místě. Kdybych měla známkovat jako ve škole dostal by i se sestřičkami velkou jedničku s hvězdičkou. Jejich velmi lidský a zároveň profesionální přístup je pro pacienta bonus a spoustu zdravotnických zařízení by si z nich měli vzít příklad.


W
Ověřeny pacient

Muj problem s prostatou dovedl stabilizovat a zaroven uměl rozumně odpovědět na palčive dotazy.Sestřičky jsou velmi ohleduplne ,obzvlašt p.Petra. Wiglasz


Jeho přístup je velice lidsky , a k lidem, věkově starším má respekt k jejím věku co v dnešní společnosti je výjimečné , je lékařem proto, aby pomáhal, velice si jo ho přístupu cením .DěkujiJe bezesporu odborník!!!


Navštivila jsem p. doktora poprvé a musím říct, že tady je etický kodex na svém místě. Velice příjemný p. doktor a sestřička skvělá.


Ověřeny pacient

Vyborný, přijemný, skratka odborník.


Člověk na svém místě. Vždy dobře naladěn.


Vysoká odbornost a velmi citlivý přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti