Veterinární ordinace MVDr. Martin Petrlík
Viniční 6/20, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace MVDr. Martin Petrlík Jiný

Chodíme k panu doktorovi s naším jorkšírem. Pan doktor je k nemu pozorný, vnímavý a trpělivý. Vždy dobře poradí, hledá alternativy k léčbě, pokud je drahá. Přesně to, co náš hafík potřebuje. Děkuji.

Umístění: Veterinární ordinace MVDr. Martin Petrlík Jiný

Pan doktor je velmi ochotný, milý, přístup k naší fence je skvělý, je to stresařka a tak pan doktor ji hladí a dokáže ji uklidnit během chvilky, vyšetří ji a nikam nespěchá, vše důkladně vysvětlí a takovýho člověka si nesmírně vážím, kéž by bylo víc takových lékařů atd. Děkujeme, Vojáčkovi

Umístění: Veterinární ordinace MVDr. Martin Petrlík

K panu doktorovi chodíme s fenkou kříženečka. Je na ní vždy velmi hodný a pozorný, dává si na vše pozor a nikam nespěchá. Práci dělá srdcem a ač je fenka bázlivá, u něj se cítí příjemně. Dělal nám už i několik zákroků a vše vždy na výbornou. Moc děkujeme za vaši péči.

Umístění: Veterinární ordinace MVDr. Martin Petrlík

Velice děkuji panu doktorovi za příkladnou péči plnou porozumění a profesionality .Pro mě je to ten NEJ veterinář,kam se budu s důvěrou vracet.Ještě jednou pane doktore -DÍKY

Vážený pane MVDr. Martin Petrlík Ráda bych vám touto cestou moc a moc poděkovala za příkladnou péčí ,záchranu a uzdravení našeho jokšírka Ferdy .Velice jsi vás vážím jelikož jsem se s takovým zvěrolékařem nesetkala jde vidět že svou práci děláte z lásky ke zvířatům. Ještě jedno děkuji a at se vám stále daří. Marta Kmentová Krkonoše

Pan doktor s velkým D, nejlepší veterinář, co znám. Vždycky pomohl našemu pejskovi i všem, kterým jsme jej doporučili a jinam už by nešli.

Pan doktor je velmi příjemný, jak k lidem tak ke zvířátkům. Mám psa i králíka a jsem maximálně spokojen.

Pan doktor Petrlík je velmi ochotný ,,má rád zvířátka a vždy poradil srozumitelně,jak o pejska pečovat,,dlouho jsem hledala dobrého veterináře,ale u něj se cítíme velmi dobře,,J.Havlíková,,

Pan doktor je milý, ochotný, šikovný. Vždy mi vše podrobně a srozumitelně vysvětlí, najde si čas pro každého zvířecího pacienta i majitele. Mám zkušenost s několika veterináři a ne u každého jsem měla pocit, že má zvířata opravdu rád. Tady ano, proto doporučuji.