Martin Paciorek, plastický chirurg Havířov

MUDr. Martin Paciorek

Plastický chirurg

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Botox

Estetická chirurgie

Implantáty

Konzultace plastické chirurgie

PRIMED Clinic

Konzultace v oboru plastické chirurgie

Korekce očních víček

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Umístění: jiné místo Lipoabdominoplastika

Pan primář mi operoval bříško a dělal liposukci boků. Operaci jsem podstoupila na klinice v Havířově. Vše probíhalo bez komplikací. Pan doktor je profík ve svém oboru, dělá opravdu luxusní bříška. Nyní jsem 3 měsíce po zákroku. Z břicha jsem nadšená a panu primáři tímto moc děkuji. Nesmím zapomenout na úžasnou sestřičku Žanetku a Andrejku, také jim patří díky za jejich péči. Věřím, že jsem s panem primářem neviděla naposledy :-) a těším se na další návštěvy ! Moc děkuji.

Umístění: jiné místo modelace a zvětšení prsou

Jsem matkou 4 děti.... před rokem jsem u doktora Paciorka podstoupila modelaci prsou a letos zvětšení... Pan doktor Paciorek je senzační a navíc odborník na svém místě... Sestřičky jsou chápavé, milé a ochotné... lepší péči jsem nikdy nezažila.

Oprava me bude stat tisice!!!

Dobry den,
mne doktor P. operoval pred tremi mesici a od te doby jsem neprestala plakat!
Od prvniho dne po sundani stehu jsem byla velmi zklamana a nespokojena (manzel,rodina a pratele reagovali soucitnymi pohledy a vyroky)nacez mi doktor oznamil ze to chce cas a podle nej je to,, krasna zmena,,!
Tuto vetu mi opakoval pokazde kdyz jsem si v prubehu nasledujicich tydnu po operaci stezovala ze jsem z vysledku velmi nestastna!
Dala jsem tomu tedy cas a po trech mesicich jsem nechala posoudit vysledek operace jinemu lekari (oftalmoplastickemu chirurgovi).Ten mi rekl ze doktor P. vubec nerespektoval fisionomii ani vek mych ocnich vicek(je mi 34 let).Podle nej doktor P. pravdepodobne pouziva jednu operacni techniku vicek na vsechny sve pacienty.
Situace se bude dat zlepsit (pozor ne spravit!) novou operaci a to zvednutim casti oboci a snad  prenesenim tuku do  oblasti vicek.
Jelikoz jsem puvodem Ceska ale ziju mnoho let v zahranici,opravna operace mne bude stat tady cca 5000 eur (135 000 korun!).
Uz bych k doktorovi P. v zivote nesla!
Zustali mi po te jeho ,, krasne zmene,, jen prazdna penezenka a skarede oci pro plac!!!

Před par dny jsem byla na konzultaci u Mudr.Paciorka s již nepovedenymi prsy od jiného lékaře.Kdyby mi můj lekar, vysvetlil co ,jak ,proč , nakreslil moznosti, a nedržel se zajete praxe, mohl se mi splnit sen..Muj problém je pro tuto chvíli neresitelny(dekuji za tyto slova)..Vazte mile zeny, ke komu si jdete splnit sen, a ze starší lékař vzdy není flexibilní lékař.
Až prijde čas , urcite půjdu k p.Paciorkovi.

Včera jsem podstoupila u pana primáře modelaci prsou.Jsem šťastná,že jsem si vybrala tohoto lékaře.Ochotný,milý,odpověděl na jakýkoli můj dotaz a že jsem jich měla.Profík na svém místě.Výsledek předčil má očekávání.Pokud se rozhodujete ,vřele doporučuji a pokud kdy půjdu na jakoukoli plastickou operaci,opět si vyberu pana primáře.Děkuji moc ..Jana H

Super lékař, opravdu skvělý přístup k lidem, vše vysvětlí a výsledek augmentace u pana doktora dopadl nad očekávání, udělal mi opravdu krásná prsa, moc mu děkuji a můžu všem doporučit!!!!!

Doktor Paciorek je doktor mlady,ale na veku nezalezi,je zkuseny, vzdy objetavy a snazi e vzdy udelat svoji praci na nejlepsi urovni,mam vice zkusenosti ,a mohu jen doporucit,,dekuji pane doktore.Vera K.

22.9.2015 jsem podstoupila u Pana doktora Paciorka abdominoplastiku, mám hezčí břicho než , když jsem byla mladší, je 44 let,.měla jsem strach, ale zbytečný. Pan doktor je úžasný, má prostě zlaté ruce, doporučuji. Vařechová k.

Dne 29.3.2015 jsem podstoupila u pana doktora Paciorka zvětšení prsou a o měsíc později liposukci vnějších boků. Obě operace dopadly jak nejlépe mohly. Pan doktor je absolutní jednička!!!! A to je málo. Je to velice příjemný, vlídný, milý, jednoznačně profesionální doktor, člověk s velkým srdcem a ženy pozor, velice sexi chlap! Měla jsem z něj ten nejlepší pocit ať už je jednalo o prvotní konzultaci nebo samotnou operaci. Dodal mi tolik odvahy a zbavil mě obav a strachu z toho, co mě čeká, že jsem se nakonec obou zákroků vůbec nebála a jen jsem čekala na krásný výsledek. Jsem z výsledků velmi nadšená, mám krásná větší prsa a krásný menší zadeček. Nevím, jak bych své pocity více vyjádřila, ale jedno vím určitě, že všem ženám, které o jakémkoliv zákroku uvažují, můžu jen vřele pana doktora Paciorka doporučit. Ženy budete nadšené tak jako jsem já. Pane doktore ještě jednou Vám patří můj obrovský obdiv a poděkování za to , co vše krásné dokážete udělat a za to, jaký jste ! Jste ten NEJLEPŠÍ!!!!! A také veliké DĚKUJI patří všem úžasným sestřičkám na soukromé klinice pana doktora Faldyny v Havířově, kde pan doktor Paciorek zákroky provádí. Všem vřele tuto Kliniku doporučuji, sestřičky jsou tam velmi milé, pozorné, usměvané a ty nejlepší, které můžou být, obzvlášť krásná sestřička Žaneta a sestřička Míša. Ještě jednou Vám všem moc děkuji - Vaše spokojená pacientka Michaela Urbanská

Dne 1.4.2015 jsem podstoupila abdominoplastiku a nemohla jsem si vybrat lepšího operatéra než je Pan doktor Paciorek ... už 7. den jsem se dokázala sama postarat o tři děti .. žádné bolesti, žádné komplikace .. chřipka pro mě byla horší než tahle náročná operace. Je k pacientům milý, zdvořilý, ochotný odpovědět na dotaz ať osobně či písemně, po emailu či smsce a to bleskově. Jsem naprosto spokojená s profesionálně odvedeným výkonem ... navrátil mi sebevědomí a krásné bříško. S čistým svědomím na milión procent DOPORUČUJI !!!
Moc Vás tímto zdravím pane primáři a opět mnohokrát DĚKUJI ...

Mé jméno je Martin Paciorek a od roku 2006 pracuji jako plastický chirurg. Mám bohaté zkušenosti nejen z České republiky, ale rovněž z klinik ve Švéds...

• plastická chirurgie