Nemocnice Znojmo, p.o.,
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Pan doktor (v současné době primář) je jeden z nejlepších lékařů, jaké jsem kdy poznala. Mé těhotenství je od začátku komplikované a ve Znojemské nemocnici jsem stálým návštěvníkem, takže jsem pana doktora mohla poznat více. Je velmi profesionální, pacientkám vše vysvětlí a psychicky podpoří. O pacientky na svém oddělení má zájem a nebere je jako kus ze stáda. Více takových lékařů a né jen gynekologů!

PAN DOKTOR JE VYNIKAJÍCÍ, MOC HO DOPORUČUJI!!!

S panem doktorem jsem byla velice spokojená, rodil mého syna a i přes menší potíže vše dopadlo perfektně. Nemůžu než chválit!!

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená. Jsem přesvědčená, že je to jeden z nejlepších gynekologů. Jeho přístup je absolutně profesionální a současně citlivý.

Souhlasím,je nejlepší.Měla jsem možnost jej poznat na odd.gynek.ve Znojmě a byl skvělý a hlavně hodný.Bere pacientku jako člověka a né jako jeden z mnoha případů.Vše odborně vysvětlí a zajímá se o váš případ.Jen kdyby takových lékařů bylo víc.Eva

Pan doktor má naprosto profesionální přístup, jak osobní, tak odborný. Je to nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala.