Tovární 600, Chodov
Neurologická ambulance

Umístění: Neurologická ambulance neurologické vyšetření

Tak ja pridavam svou dnesni zkusenost s panem ,,doktorem,,... po 1.5 roce velkych bolesti plotenek a kycli po porodu, nekolika RHB a jinych vysetrnich, jsem byla poslana na neurologii, pro podezreni na vyhrezle plotenky, dockala jsem se diagnozy: bolest zad. Odbyl me leky na bolest a dalsi RHB. Zadne RTG, ani jine vysetreni...Nic mi nerekl, jen tukal do pocitace, co mu rikam, pak se podepsal a dal mi kartu do ruky se slovy nashledanou. Tak moc dekuji, takto me vysetrila ma obvodni lekarka a poslala me k Vam!!! Aby jste mi pomohl... Takze za me hodne velke minus. Uz vim, proc je tak kratka cekakci lhuta.

O
Umístění: Neurologická ambulance

Nedavno jsem pana doktora navstivil a byl jsem mile prekvapeny jeho pristupem,vstricnosti,zajmem a prijemne lidskym vystupovanim. Takze za mne spokojenost a muzu doporucit.

Sama jezdím do specializovaneho centra na jednu dg. a na jinou dg., kterou centrum neléčí, jezdím k panu doktorovi Havlánovi a představte si, že se mu podarilo za 3 měsíce to, co centru ne za celé 3 roky (díky neobjasněné administrativnímu nedorozumění), dostat mě na operaci Gama nožem Na Homolku. Takže za mě velké + . Eva Mažeriková

hruza des.
od 9hodin jsem s tatinkem cekal do 13h na recept leku ktery mu napsali do propousteci zpravy z iktoveho centra kde ho za velke penize dali dohromady. a nakonec se dockam receptu na jiny pry stejny lek ovsem pro pojistovnu postatne levnejsi. Zajimalo by mne zda pan "doktor" by taky chodil v tricku adidas od vetnamcu? asi ne ani ja jsem to tak nenechal nastesti nas u pana "doktora" nikdo neuvidi. je-li vam zivot mily vyhnete se teto ordinaci obloukem.
je to jen zbrac bodu!

C

jsem ráda že jsem od nej odešla a že ještě žiju.mám problemi s hlavou a léčil mi ji tak že mi dával na skoušku stále léky které mi pomohli jen přibrat o 50kg.že jsem měla být každych půl roku na kontrole na magnetické rezonance mi nerozuměl a léčil mě po svém když jsem mu dokola říkala že mi je zle a padám a motám se tak to přehlížel říkal že to nic není že nanejvíc půjdu do plzně tam mě pichnou s injekcní do hlavy a vysajou mi vodu s mozku a půjdu domu.byla jsem stále na tom hůř tak jsem od něj odešla .má diagnoza se pohnula tak že jsem ihned musela na sál na velkou operaci jinak dnes už bych tu nebyla a jsem stále pod dohledem a v plném invalidním důchodu.

Jen se zamýšlým - někdo k němu chodí nekolik let? takže moc nepomůže?.. Kritiuka je jasne popsaná, chvála je obecná, takže asi někdo na zakázku chválí aby to nevypadalo.... Pokud někdo práškuje ale nepošle na vyšetření, jak zjistí nebo vyloučí příčiny... 3koda , že není vyjádření lékaře, takto to může být pouze pomluva... Takže si to přeberte.

Pan doktor je hodný, ale po letech se zhoršil v přístupu léčby na nemoci. Předepisuje nejvíce jen prášky, a když mu řeknete, že chcete poslat na odborné vyšetření, najde si někdy i výmluvu, aby vás tam nemusel poslal. Přitom se tím může neléčená nemoc zhoršit. Asi pan doktor nerad předepisuje další doporušení na odborná vyšetření, protože na něj tlačí zdravotní pojišťovny? Ale zdraví je stav a ne zboží!!! Už dost kapitalistickému diktátu ziskuchtivých zdravotních pojišťoven!

po urazu hlavy mi pan doktor nenapsal ani rehabilitaci a lazne ac ho o to zadal specialista. pristup k mym problemum byl negativni. pripadala jsem si jako simulant,no proste Sokolov a jejich lekari. Mam pocit ze pacient obtezuje a lekari jsou tu za trest. Nyni se lecim u pana Docenta v Motole a dokonce umel stanovit diagnozu a lecit me.

neštítí se na rozdíl od jiných svých pacientů.Je velmi pozorný a vztřícný.Lidskost mu není cizí

Pan doktor je velice milý,pozorný a lidský lékař,chodíme k němu již několik let,a jsme velice spokojeni a vážíme si ho.