Sam. ord. lékaře spec. - oční
Denisovo nábřeží 665, Náchod

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Skvělá paní doktorka, milá, ochotná, šetrná.. jsem s ní naprosto spokojená. Jediné mínus je dle mého názoru špatný objednávací systém, někdy čekám i přes 2 hodiny, ale kdo si počká, ten se dočká:-)

Tato lékařka mě léčí cd mých 25 let. Neznám lepší a milejší lékařku. Zachránila mi oko,které již jiní odepsali. Jsem jí
velice vděčná a moc děkuji.Kdyby každý lékař byl tak pečlivý, bylo by více lidí šťastných.

Odborník, pečlivá s lidským přístupem a to pokaždé.

Skvělá lékařka, která syna pečlivě a úspěšně léčí. Velice příjemná, pečlivá, ochotná. Sestřička je také skvělá. Hájková

vstřícný postoj a vždy dobře naladěná, trpělivá

Poctivá, ochotná nenechající nic náhodě. Velká spokojenost.

Není lepší

Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém,stále milá usměvavá hodná. Doktorka jak má být.

Neříkám nejlepší, protože u nikoho dalšího jsem nikdy na očním nebyl, ale klobouk dolů, tak to je žena v bílém plášti na svém místě, starostlivá, ochotná, přívětivá, srozumitelná, citlivá, děkuji paní doktorko..

Vždy vstřícná a ochotná k problémům nás pacientů s oční vadou