Praktický lékař stomatolog
Mírová 1537, Rychvald

Lepší stomatolog není široko daleko

Nepřeji p. doktorce nic zlého, ale až bude mít bolesti, tak bych ji přála, aby ji taky příslušný lékař neošetřil. Byla požádána o pomoc, vzhledem k tomu, že dceřina zubní lékařka příslušného dne měla zkrácenou ordinační dobu a dcera měla bolesti. Paní dokorka ji nevzala. Myslím, že po studích, po atestaci lékaři dávají nějaký slib. Ale vzhledem k tomu, že zubních lékařů je nedostatek, tak jsou si moc jisti.

Byl jsem u dokrotky poprvé a udělala na mne ten nejlepší dojem. Doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné.

K paní doktorce chodíme celá rodina již několik let (pravidelně)a jsme všichni velice spokojeni nejen s její péčí o náš chrup, ale také s lidským přístupem,nejen paní doktorky, ale i sestřičky. Jsme rádi, že je máme! Děkujeme.

Kromě dlouhé čekcí doby velmi kvalitní služby.

Nakonec jsem od této "zubařky" odešla, otřesná péče, dlouhé čekání a když už přijdete bez objednání, většinou si na náštěnce v chodbě nebo na dveřích přečtete nápis DOVOLENÁ, no prostě hrůza, když chce mít volno, proč neuvolní ordinaci jinému lékaři, který by rád pracoval a rozvíjel svou péči at už o moderní technologie nebo výrobky různých firem... souhlasím s názory, že její péče je ještě od dob totality nezměněna...

K paní doktorce chodí celá naše rodina. Je to velice milá, vstřícná lékařka, vždy ochotná pomoci. Co se mi nelíbí, tak to je někdy zdlouhavé čekání v čekárně.

chodíme k paní doktorce celá rodina a vždy jsme byli spokojení

Hovoříme stále o jedné a té samé lékařce? Proč chodíte k lékaři, kterému nedůvěřujete? Máte lepší znalosti v oblasti stomatologie-ošetřete se sami, možná vám pomůže internet.Paní doktorka je naším rodinným lékařem po celou dobu svého působení v Rychvaldě a věřte,že bychom neměnili.Jako lékařce jí důvěřujeme a doporučujeme.

Souhlasim s tim, ze je pani doktorka skvely clovek, nicmene nema absolutne prehled o modernich metodach a postupech ve stomatologii! Tomu odpovida jak vybaveni ordinace, tak rozsah nabizene pece! Je schopna vam na vase problemy nekolik let doporucovat jeden a tentyz vyrobek, ackoliv ho nesnasite. Vubec netusi, ze existuji ruzni vyrobci a siroka skala pripravku k peci o zuby! Kdyz dela plomby, tak vyvrta zbytecne moc zubu! Ovsem vsude jinde se dba na to, aby neprisel ani maly kousicek zubu nazmar. Pani doktorka asi take nevi, co je to prevence! Proto diky internetu jsem si rozsiril obzor pripravku, ktere mi vyhovuji a velice mi zlepsily stav chrupu a nove pani doktorce vdecim za skvelou peci a ta nejlepsi doporuceni (co se tyka techniky cisteni zubu a pouzivani ruznych nastroju k cisteni mezizubnich prostoru, apod.). Takze pokud chcete prijit zbytecne o zdravou cast zubu, mit nekvalitni plomby, zadne povedomi o moznostech prevence a zbytecne trpet, pak pani Dr. doporucuji.....