Neurologie-ambulance pro děti a dospělé
Valdštejnova 20 Cheb, Cheb

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie-ambulance pro děti a dospělé Jiný

Líbí se mi přístup paní doktorky i sestřičky ,když neví pošle k odborníkům, ale vždy se snaží pomoci a mnohdy ulevit od bolesti.

C
Umístění: Neurologie-ambulance pro děti a dospělé Doporučení od přátel

Mohu pouze doporučit! Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a vstřícné, takže i když diagnóza nemusí být právě příznivá, člověk neodchází s negativním pocitem. Paní doktorka nejen léčí, ale dokáže pomoci s dalším doporučením na ostatní lékaře nebo potřebná zařízení. Velmi si toho to přístupu cením.

Rádi bychom paní doktorku poznali, zvlášť když jsou na ní tak pozitivní reakce, kdyby dodržovala pracovní dobu. Dnes nemocnice Cheb neurologie dovolená, MUDr. Sauerova měla držet službu do 15.30 hod. Po 14 hod zamčeno, telefon bez odpovědi, zavřeno. Takže nás čekala cesta do KV, děkujeme!

MUDr. Marta Sauerová

Dobrý den, ordinační doba naší ordinace dne 29.12.2016 byla od 7.30 do 12 hodin.
Od 12.30 jsem byla v nemocnici , kde jsem sloužila až do pátku 30.12. vše po domluvě s nemocnicí . Nevím, kdo vám tuto informaci poskytl.

vynikající ordinace. perfektní a profesionální, jak sestřička tak paní doktorka. kéž by byli všichni takový

Dnes jsem navstivil ordinaci pani doktorky,privitala me velice ochotna a usmevava sestricka a posleze pani doktorka byla tez prijemna a velice ochotna i kdyz uz hnedle zavirala a ne jako u jinych doktoru.super dvojka jen doporucuji-)Pinkas Josef

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a nechová se nadřazeně (což bohužel většina doktorů ano). Stejně tak sestřička je velmi ochotná a usměvavá. Pacient si tam připadá opravdu jako důležitý, né jako nějaký kus, za kterého mají lékaři body.

Výborná a příjemná paní doktorka s velice vstřícnou a milou sestřičkou.

Profesionální a zároveň velmi lidský přístup, který jako maminka dítěte s těžším postižením velmi oceňuji.

Výborná a moc milá doktorka!