Marta Říhová, psychiatr Tábor

MUDr. Marta Říhová

Psychiatr Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Dobrý den, zažila jsem spoustu lékařů co se týká psychiatrie. Jsem moc ráda a šťastná, že můžu chodit k této vynikající lékařce. Nový pavilon v Táboře je sice moderně vybavený, ale jak lékaři, tak sestry ( ne všechny), sanitáři ( ne všichni ) se na vás dívají nepříjemně, když něco potřebujete, tak je obtěžujete. Většina sanitářů věčně křičí, vždyť se tam léčí lidé s depresemi a dalšími psychickými nemocemi. Tam se podle mě nemůže nikdo vyléčit. Já jsem ráda, že mám tak výbornou a milou paní doktorku, protože jedině ona mi vždy dokáže pomoci.
Dvořáková.

moc si pani doktorky vazim pomohla mi kdyz mi bylo nejhur. a pomaha stale. za vse moc dekuji Albrechtova Dana

Paní doktorka se plně věnuje pacientovi a projevuje zájem o vše kolem něho co by mohlo mít vliv na zdravotní stav.

Vstřícná paní doktorka. Jsem naprosto spokojen. Miloslav Novotný.

Velice milá a příjemná paní doktorka, chápe problémy pacientů a dokáže jim pomoci. Má zkušenosti s kogehivně-behavoriální terapií.