Psychiatrická ambulance
Blanenská 982, Kuřim

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi milá a laskavá. Velmi mi pomohla v účinné léčbě. Změnila i medikaci, ktera mi nepomahala z hospitalizace - hned byl znát rozdíl.
Velmi mě a rodině pomohla. Neznám lepší doktorku v oboru. Jsem nadmíru spokojena za to, co pro mě udělala. Tímto ji děkuji a všem doporucuji!

Umístění: Psychiatrická ambulance ADD, DPDR Syndrom

S paní doktorkou mám zatím jen malé, ale pozitivní zkušenosti. Nechybí jí empatie a dokáže skvěle naslouchat.
Doporučuji. :)

Velmi příjemná a milá lékařka.Ve spolupáci s "místním" špičkovým urologem mi moc pomáhá .Také mi velmi vyhovuje až tkzv,domácí prostředí.Dříve jsem chodil do voj.nemocnice,ale tam mi moc nepomohli.Kuřimská poliklinika je pohoda.
Touto cestou moc děkuji.

Moc děkuji milé paní doktorce za obětavý přístup ke každému človíčkovi dokáže naslouchat a pomoci .Přeji pevné nervy.Z.V.

Velmi dobrá paní doktorka, milá a velice pečlivá.
Vždy dokáže vyslechnout a pomoci. Odborně na velmi vysoké úrovni.
Doporučuji všem, paní doktorka mi velice pomohla.
Zdraví K.S.

Lidé se opět cítí jako lidé. Děkuji

Vždy připravena naslouchat druhým!Bezvadná.

Děkujeme paní doktorce za laskavý přístup a pomoc,kterou jsme společně našli konzultací, a to bez získání pocitu,že jsme jen osoby na "běžícím pásu"...
Přejeme pevné nervy a dny plné slunníčka