Blanenská 982, Kuřim
Psychiatrická ambulance (mapa)

Velmi příjemná a milá lékařka.Ve spolupáci s "místním" špičkovým urologem mi moc pomáhá .Také mi velmi vyhovuje až tkzv,domácí prostředí.Dříve jsem chodil do voj.nemocnice,ale tam mi moc nepomohli.Kuřimská poliklinika je pohoda.
Touto cestou moc děkuji.

Moc děkuji milé paní doktorce za obětavý přístup ke každému človíčkovi dokáže naslouchat a pomoci .Přeji pevné nervy.Z.V.

Velmi dobrá paní doktorka, milá a velice pečlivá.
Vždy dokáže vyslechnout a pomoci. Odborně na velmi vysoké úrovni.
Doporučuji všem, paní doktorka mi velice pomohla.
Zdraví K.S.

Lidé se opět cítí jako lidé. Děkuji

Vždy připravena naslouchat druhým!Bezvadná.

Děkujeme paní doktorce za laskavý přístup a pomoc,kterou jsme společně našli konzultací, a to bez získání pocitu,že jsme jen osoby na "běžícím pásu"...
Přejeme pevné nervy a dny plné slunníčka

Touto cestou moc děkuji.

Velmi dobrá paní doktorka, milá a velice pečlivá.
Vždy dokáže vyslechnout a pomoci. Odborně na velmi vysoké úrovni.
Doporučuji všem, paní doktorka mi velice pomohla.
Zdraví K.S.

Lidé se opět cítí jako lidé. Děkuji

Vždy připravena naslouchat druhým!Bezvadná.

Přejeme pevné nervy a dny plné slunníčka