Neurolog
Komenského 740, Kyjov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pani doktorka je uzasna jak po odborne strance tak i lidsky. Souhlasim,ze je odbornik na svem miste.Mne do slova a do pismene zachranila a to lidskym pristupem a predepsanymi leky.A na sestricku nemohu rici spatne slovo,taky mila,uznala .A ze jsou dlouhe cekaci doby? Vzdyt se Vam kazdemu venuje tak,jako nikdo jiny.Pani doktorka taky urcite umi vysetrit raz dva,ale to chcete? Diky moc pani doktorce i sestricce .....Marie S.

Ochotná, empatická, vyzařující klid a jistotu.

Paní doktorka je velmi dobrá a příjemná jak po profesní tak lidcké stránce.Moc děkuji paní doktorko...

Paní doktorka je člověk na svém místě jak po stránce profesní tak i lidcké.Dlouhé čekací doby jsou jen tím,že má moc pacientů což svědčí o tom že je paní doktorka dobrá...JMě osobně pomohl pomáhá dále,když si se mnou nevěděla býválá primářka rady v Kyjovské nemocnici.Moc děkuji paní doktorko.

Dlouhé čekací doby jsou způsobeny vámi drazí spolupacienti, kteří si rádi vykládáte!! S tím ta sestra moc nezmůže, když chce být objednaný každý hned. Je to soukromá ambulance a ne nemocnice jak si někteří myslí.

Pani dr.Kaiserová je laskavá,milá, hodná a vše vysvětlí,a pomůže ,ale sestra je děs-běs,kazí jméno pani doktorce. i v akutních bolestích mně nechtěla vzít,ale měla jsem doporuční z pohotovosti,tak nakonec vzala ,ale s tím že si musím odsedět jako ostatní,s tímhle jednáním sem se v Hodoníně NIKDY!!nesetkala,tam mají akutní případy přednost.

Vynikajici a velmi zkuseny neorolog.

doporučuji léčení u paní doktorky,ale ty dlouhé čekací doby,ty vadí.Je to tém,že pané doktorka je vynikající.

Nedá se nesouhlasit s předcházejícími hodnoceními.Pani doktorka je opravdu velký odborník s lidským přístupem.A sestřička je také profesionál na svém místě!!!Mohu jen doporučit!

Příjrmná paní doktorka,vždy pomůže a vyléčí.Zájem o pacienta.