Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Mohu jedině souhlasit s ostatními příspěvky hodnocení na paní doktorku. Její profesní znalosti a přístup k pacientům jsou nejlepší v oboru a regionu.

Je velmi ochotná, logicky uvažující. Perfektní

Moc šikovna paní doktorka!!! Všechno vysvětlila, objednala všechna možna vyšetření. Býla moc příjemna a sestrička taký. Pokuď nikdo dlouhodobě trpí bolestma hlavy či migrenama doporučují objednat se k ni. Teď konečně mám SOS prašký! Moc ji děkují!!!

Paní doktorku,která se nachází v Nemocnici Děčín všem vřele doporučuji hlavně těm,kteří mají problémy s bolestmi hlavy. Vystřídal jsem už pár neurologu,ale nic víc než prášky které by měli zabránit bolestem hlavy a při bolestech použít 600mg Ibalgin se mi nedostalo.Až paní doktorka dokázala že mě bolesti hlavy skoro nepostihují a když mám prášky po kterých hlava do 15minut nebolí. Ještě musím přidat,že je moc sympatická a hodná,umí vyslechnout a poradit. A navíc má sestřičku která si sama zaslouží pochvalu.