Marta Baštařová, psychiatr Klatovy

MUDr. Marta Baštařová

Psychiatr

Hostašova 152/IV, Klatovy
Psychiatrická a antitoxikol. ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Chodíme k paní doktorce oba se ženou a naprostá spokojenost. Oba se cítíme mnohem, mnohem lépe než dřív. Jedině co mě trochu vadí by mělo být objednání na určitou hodinu.

Paní doktorku jsem vyhledal kvůli rozchodu s přítelkyní. Někomu to může přijít jako hloupost, ale všichni ví jak to bojí a někdo to prostě neumí zvládnout. Paní dotorka mě pečlivě vyslechla a snažila se postavit na nohy, snažila se mě pozitivně namotivovat což mě většina kamarádů,dokonce ani rodina nedokázala. Dostal jsem léky které bohudík plní svůj účel. Pokud má někdo nějaké potíže, určitě vyhledejte odbornou pomoc, je to lepší než se v tom utápět a paní doktorku Baštářovou mohu s mým problémem doporučit!

Paní doktorka jistě bude mít nějaké plusy. Ale co se týká spolupráce s rodinou pacientů v domácí péči,tak to je horor. Její reakce ve stylu"berete na něj peníze,tak se starejte",nebo"mě bylo sděleno,že léky bere pravidelně a dodržuje hygienu"(oproti jí sdělené skutečnosti),jsou naprosto neslučitelné s její specializací.

Celkový dojem vyvolaný jejím působením je takový,že na ni momentálně zpracovávám stížnost k ČLK.

Velmi dobrá lékařka, je vidět, že je velký odborník. Umí dobře naslouchat. Moc mi pomohla. Doporučuji ji.

Byl jsem díky jiným "lékařům" silně závislý na Neurolu,což je vysoce návykový Benzodiazepin a už jsem nevěděl kudy kam.Postupně se u mne vyvinul mj."únavový syndrom" a nebýt Dr.Baštařové,nevím jak bych skončil...Odvykání bylo drsné,sám se dnes divím že jsem to vydržel,ale vydržel jsem to díky tomu že mi vše vysvětlila,mj.co vůbec znamená výraz "závislost" atd.Nevěřil jsem že se z toho dostanu,přežil jsem jen díky ní a jejímu přístupu.Dnes beru jen prášky 3.generace na tvorbu Serotoninu a jsem v pohodě.Mám kamarádku která se většinu života trápila a až díky Dr.Baštařové je dneska v pohodě a rovněž na ni nedá dopustit.

Doktorka se mi vysmivala, potom o mne vykladala veci moji matce. Jmena pacientu vedeli i spoluzaci na gymnaziu - lekarka tam mela dceru. Co dodat vic, me tedy rozhodne nepomohla, ROZHODNE NEDOPORUCUJI

Výborná lékařka, které jde především o pacienta. Po několikaletém neúspěšném léčení u dvou jiných ,,odborníků,, mě paní doktorka postavila hned na nohy. Správná diagnóza a správně zvolené léky. Díky paní doktorce zase žiji plnohodnotně asi 6 let. Sestřička je také výborná.