psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová
Pod tratí 833, Blovice

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Umístění: psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová Jiný

Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Umístění: psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová Jiný

Úžasná a empatická lékařka. Pomůže, dokáže s problémy skutečně pomoci a je velice profesionální. Paní doktorku jen a jen DOPORUČUJI!!!! Záleží jí na zdraví svých pacientů. Mně osobně velmi pomohla a jsem rád, že je zde v Blovicích skutečný odborník. Pomohla mi nejen s pomocí léků překonat velmi složité období, které je součástí mé nemoci. Děkuji.

Paní doktorka je velmi hodná, naslouchá, pomůže a poradí. Je empatická a čekací doba je do 5 minut. Jsem rada že si mě vzala na starost.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Mudr. Markétě Regentové.Paní doktorka je velice vnímavá a citlivá lékařka, její laskavý a lidský přístup může mnoha lidem změnit život. Hodně let jsem odkládala návštěvu psychiatra,takže to bylo citelně znát na kvalitě mého života. Díky profesionalitě této lékařky,která ihned rozpoznala mé problémy a nasadila mi léčbu,kterou jsem potřebovala, se po letech cítím o dost lépe. Andrea 1975. PS: Už rok jsme se neviděli a stále se cítím dobře.

Milá, chápající a své práci zcela oddaná. Mé ženě s citem a nevšední laskavostí pomohla v posledních dnech jejího života a já ji vděčím za pomoc při překonání všech nasledujících problémů.A jak už přede mnou někdo napsal "prima se s ní povídá".M.K

Paní doktorka mě již delší dobu bezvadně pomáhá, je bezva, jsem rád že jsem v její péči. Aktaš

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen jak po odborné tak po lidské stránce, má výborný přístup k lidem.

Paní doktorka je velmi příjemná, moc mi pomohla.

Jsme moc spokojení s léčbou mojí maminky,která trpí Al.demencí.Přístup paní doktorky je moc dobrý a pomáhá to mě jako dceři,vše lépe zvládnout.Maminka je již v takovém stavu zdravotním,že to již nemůže posoudit a proto za ní touto cestou moc děkuji.Vřele paní doktorku mohu všem doporučit.

Jsem s přístupem paní doktorky velmi spokojená.Vždy má dostatek času a odcházím od ní s pocitem,že se mohu o své problémy s ní rozdělit.Mohu její péči doporučit.