Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
775 29.....

On-line konzultace (Skype) • od 900 kč

Individuální psychoterapie 50-55 minut • od 900 kč

Partnerská psychoterapie 50 minut • od 1 100 kč +3 Více

Partnerská psychoterapie 80 minut • od 1 600 kč

Krizová intervence

Psychoterapeutické poradenství

Sami si už nevíte rady? Zdá se Vám, že se nemůžete hnout z místa? Chcete sami sobě lépe porozumět? Potřebujete zpracovat prožitá traumata? Vyzkoušejte...

• krize ve vztahu

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Psychoterapie Vysočany psychologické konzultace

Děkuji za vztřícný, věcný a lidský přístup.
Konzultace mi pomohla v dalším rozhodování a nasměrování.

Děkuji Vám. Ať se daří!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velice prijemna, empaticka a na prvni navstevu velice chapava. Pomohla nam jak se soucasnym stavem, tak nam nabidla nekolik dalsich cest, jak dal, spolu s uzitecnym kontaktem.

Mgr. Markéta Jarolímková

Děkuji Vám za hodnocení a pevně doufám, že Vaše další cesty byly úspěšné.

Moc Vám děkuji za podporu a za užitečné rady, které jsem vyzkoušela a pomohly. Jste opravdu člověk na správném místě.

K paní Jarolímkové jsem se objednala na poslední chvíli, jelikož jsem potřebovala rychlou pomoc. Nechala mě vybrečet, poslechla si mě - a výborně mi poradila a já jsem od té doby víc v klidu. Ráda budu jejích rad a služeb využívat i nadále a můžu všem jen doporučit.

Velice si vážím práce paní Jarolímkové. Ukázala mi v mém životě nový pohled na věci, které se mi dějí. Teď už mě toho tolik nevyvede z míry. Děkuji.

On-line konzultace (Skype)

Cena není uvedená

Psychoterapeutické poradenství

Cena není uvedená

Umístění: Psychoterapie Vysočany psychologické konzultace

Děkuji za vztřícný, věcný a lidský přístup.
Konzultace mi pomohla v dalším rozhodování a nasměrování.

Děkuji Vám. Ať se daří!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Markéta Jarolímková

Děkuji Vám za hodnocení a pevně doufám, že Vaše další cesty byly úspěšné.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám pocit, že jsem v krizi. Ráda bych si domluvila schůzku, je -li to možné, jsem z Ústí nad Labem. Je mi 31 let, mám 15- ti měsíčního syna. Vždy jsem byla velmi empatická, ale po porodu se to ještě zhoršilo, že je to mnohdy neúnosné a mívám depresivní stavy mnohdy i z drobností natožpak z pádných důvodů. Nemohu přes všechnu snahu zhubnout (štítná žláza byla před rokem hraniční, nyní je již v normě. ) Vše si moc beru a zjišťuji, že ještě občas válčím s problémy a příkoří z dětství, smutkem z úmrtí dědy (skoro tři roky) a nenávratné vážné nemoci strýce - těžká mrtvice - nemůže se hýbat a mluvit. Chápu, že problémy k životu patří, ale přesto se mi nějak nedaří to překonat a srovnat se se všemi záležitostmi, kterých je spousta; více či méně zásadních. Potřebovala bych se s tím naučit pracovat a vyrovnat, získat nadhled. Předem moc děkuji, krásný den přeji!

Dobrý den,
    je dobře, že si chcete říct o pomoc, někdy se toho v životě nahromadí více.
    Kromě osobního setkání nabízím kombinaci schůzek i pomocí Skypu, pokud byste měla zájem.
    Ať už vyhledáte pomoc kdekoli, přeju hodně štěstí.
    Markéta Jarolímková

Mgr. Markéta Jarolímková

• Dobrý den. Nyní jsem ve 31 tt. Asi před 14 dny jsem měla osklivy sen o hřbitově a od té doby mám pořád v hlavě myšlenku, že až bude malému rok něco se stane. Nevím jak se toho zbavit. Vím že je to jen v hlavě nic víc ale nedokážu na to přestat myslet. Nedokážu se ani radovat a těšit protože se bojím že to bude na chvíli. Jak se toho zbavit? Děkuji moc už jsem zoufalá. Vzbudím se a hned na to myslím

Dobrý den, v těhotenství jsou živé sny i noční můry celkem běžnou záležitostí. Proto věřím, že Váš sen byl pro Vás možná děsivý a teď se nemůžete zbavit utkvělé myšlenky, která po tomto snu zůstala.
    Doporučovala bych výklad snu v rámci psychoterapie, třeba byste přišla na úplně jiný pohled, význam, pochopení snu, než jak se teď zdá.
    Do určité míry je v těhotenství v pořádku mít obavy o sebe, miminko, rodinu, ale byla bych ráda, kdybyste pro sebe našla pomoc, aby Vás to neobtěžovalo dál.
    Přeju hodně štěstí.

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

• psychoterapie

Stáže

• Linka bezpečí (2005-2012)
  • Domov důchodců
  • Náhradní rodinná péče