Mgr.

Markéta Jarolímková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

4 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 146 návštěv profilu během posledních 30 dní

Sami si už nevíte rady? Zdá se Vám, že se nemůžete hnout z místa? Chcete sami sobě lépe porozumět? Potřebujete zpracovat prožitá traumata? Vyzkoušejte mé služby. Ráda budu spojencem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velice prijemna, empaticka a na prvni navstevu velice chapava. Pomohla nam jak se soucasnym stavem, tak nam nabidla nekolik dalsich cest, jak dal, spolu s uzitecnym kontaktem.

Markéta Jarolímková2014-10-22

Děkuji Vám za hodnocení a pevně doufám, že Vaše další cesty byly úspěšné.

• V

Moc Vám děkuji za podporu a za užitečné rady, které jsem vyzkoušela a pomohly. Jste opravdu člověk na správném místě.

• V

K paní Jarolímkové jsem se objednala na poslední chvíli, jelikož jsem potřebovala rychlou pomoc. Nechala mě vybrečet, poslechla si mě - a výborně mi poradila a já jsem od té doby víc v klidu. Ráda budu jejích rad a služeb využívat i nadále a můžu všem jen doporučit.

• M

Velice si vážím práce paní Jarolímkové. Ukázala mi v mém životě nový pohled na věci, které se mi dějí. Teď už mě toho tolik nevyvede z míry. Děkuji.

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Sami si už nevíte rady? Zdá se Vám, že se nemůžete hnout z místa? Chcete sami sobě lépe porozumět? Potřebujete zpracovat prožitá traumata? Vyzkoušejte mé služby. Ráda budu spojencem na Vaší cestě za změnou.
    Jsem psychoterapeutka zabývající se individuální psychoterapií, rozvojem osobnosti, krizovou intervencí i výchovným poradenstvím.
    Své služby poskytuji i formou online konzultací prostřednictvím Skype.

Klienti vyhledávají mé služby nejčastěji kvůli vztahovým a rodinným obtížím, lepšímu porozumění svého dosavadního života, dále kvůli otázkám ohledně výchovy dětí, také při životních změnách a krizích.
    Více o mně a mé práci si můžete přečíst: http://www.psychoterapie-jarolimek.cz/
    Mé články a odpovědi čtenářům si můžete přečíst na mém profilu: http://psychologie.cz/od/marketa-jarolimkova/#articles
    Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat.
    Návštěvu je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin předem.
    Těším se na setkání s Vámi.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Publikace

Znalost jazyků

• angličtina

Stáže

• Linka bezpečí (2005-2012)
  • Domov důchodců
  • Náhradní rodinná péče