Markéta Halířová, ortodontista Ostrava

MUDr. Markéta Halířová

Uložit

Ortodontista Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Tvorkovských 876/24, Ostrava
Ortodoncie Halířová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Tvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie Halířová

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Ortodoncie Halířová fixní rovnátka

Absolutně profesionální přístup, pro mě absolutní Topka.
Nikdy jsem nebyl více spokojen než v této ordinaci s tímto týmem.

Názor přidán dne 11.11.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

O
Ověřený profil
Umístění: Ortodoncie Halířová Po úraze

Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D

E
Ověřený profil

Paní Doktorka Halířová je jediný ortodontista, kterého jsem našla , která dokázala mému synovi v 18-ti letech vytáhnout pomocí rovnátek špičák, který ostatní ortodontisté odkázali k vytržení ( hrozilo prasknutí čelisti ) a jako jediná si nechala udělat 3D ultrazvuk, aby dokázala reálně zhodnotit situaci. Pak řekla, 100% jistotu nemáte nikde, ale myslím, že to půjde. Zvolila složitější způsob , ale dnes má syn krásný špičák zapasovaný mezi zuby a katalogový úsměv i když ještě léčba není u konce. :-) Děkuji moc paní doktorce s velkým L . Moc příjemné prostředí, profefionalita na vysoké úrovni . Vřele doporučuji. Eva

N
Ověřený profil

Fantastická paní doktorka milá příjemná a vše dokonale umí vysvětlit. Sestřičky jsou taky vždy velice příjemné až se tomu člověk po zkušenostech s kyselými a otrávenými sestrami pro které je pacient otravná přítěž nestačí divit.
Vřele doporučuji opravdu je tam velice milé klíma a paní doktorka je ve svém oboru odborník.

S
Ověřený profil

Paní doktorka Halířová je vynikající lékař a psycholog, v ordinaci se Vaše dítě cítí uvolněně a nebojí se. Má se svými pacienty skvělé výsledky. Mohu jen doporučit. Léčí mi dceru. A věřte mi, mám
s kým porovnávat.

M
Ověřený profil

Minulý týden jsem byla poprvé u pani doktorce, a moc se mi libilo, všechno je moc čisté, a jak už je napsano, je tam opravdu profesionální ortodontické zařízení, užásně!!!! A pani doktorka je moc šikovná, trpělivá a hodná. Sestričky také, moc milé jsou. Doporučují všem!!!!!! A těším se na další navštěvu.

Ověřený profil

Takhle si představuji profesionala a Lékařku s velkým L. Jsem velice spokojená, již jsem doporučila ostatním, kteří byle převelice překvapeni vstřícností a jednáním paní doktorky.

Ortodoncii paní doktorky Halířové mi doporučili známí, že je to jednička v OV. Skutečnost předčila moje očekávání. Velmi milá a profesionální paní doktorka, milé a usměvavé sestřičky.. Děkuji za Vaši péči a těšíme se na příští návštěvu. (snad už v té nové ordinaci) :-) Janka

Je moc šikovná a vše pěkně vysvětlí a má lidský přístup a to se dneska cení. Kéž by takových bylo více. Jak mi srovná zoubky to nevím, teprve mi bude nasazovat zámky, ale podle ohlasu nemám obavy. A navíc je to pěkná ženská.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nemůžu si nějak rovnátka sundat sama????????? Je to trapné..omlouvám se jestli je to hloupý dotaz ????

Dobrý den, nepíšete o jaký typ rovnátek se jedná. O sundání na pevno nalepených zámků se prosím svépomocí nepokoušejte, neodbornou manipulací s rovnátky si můžete nenávratně poškodit zuby. Navštivte svého ortodontistu, případně jakéhokoliv jiného a to co možná nejdříve. Hezký den.

MUDr. Markéta Halířová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti