Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tvorkovských 876/24, Ostrava
Ortodoncie Halířová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Vady skusu
  • Malokluze
  • Diastema
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • ortodoncie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Tvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie HalířováTvorkovských 876/24, Ostrava

Ortodoncie Halířová

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Názor přidán dne 11.11.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


O
Ověřeny pacient
Umístění: Ortodoncie Halířová Po úraze

Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D


E
Ověřeny pacient

Paní Doktorka Halířová je jediný ortodontista, kterého jsem našla , která dokázala mému synovi v 18-ti letech vytáhnout pomocí rovnátek špičák, který ostatní ortodontisté odkázali k vytržení ( hrozilo prasknutí čelisti ) a jako jediná si nechala udělat 3D ultrazvuk, aby dokázala reálně zhodnotit situaci. Pak řekla, 100% jistotu nemáte nikde, ale myslím, že to půjde. Zvolila složitější způsob , ale dnes má syn krásný špičák zapasovaný mezi zuby a katalogový úsměv i když ještě léčba není u konce. :-) Děkuji moc paní doktorce s velkým L . Moc příjemné prostředí, profefionalita na vysoké úrovni . Vřele doporučuji. Eva


N
Ověřeny pacient

Fantastická paní doktorka milá příjemná a vše dokonale umí vysvětlit. Sestřičky jsou taky vždy velice příjemné až se tomu člověk po zkušenostech s kyselými a otrávenými sestrami pro které je pacient otravná přítěž nestačí divit.
Vřele doporučuji opravdu je tam velice milé klíma a paní doktorka je ve svém oboru odborník.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka Halířová je vynikající lékař a psycholog, v ordinaci se Vaše dítě cítí uvolněně a nebojí se. Má se svými pacienty skvělé výsledky. Mohu jen doporučit. Léčí mi dceru. A věřte mi, mám
s kým porovnávat.


M
Ověřeny pacient

Minulý týden jsem byla poprvé u pani doktorce, a moc se mi libilo, všechno je moc čisté, a jak už je napsano, je tam opravdu profesionální ortodontické zařízení, užásně!!!! A pani doktorka je moc šikovná, trpělivá a hodná. Sestričky také, moc milé jsou. Doporučují všem!!!!!! A těším se na další navštěvu.


Ověřeny pacient

Takhle si představuji profesionala a Lékařku s velkým L. Jsem velice spokojená, již jsem doporučila ostatním, kteří byle převelice překvapeni vstřícností a jednáním paní doktorky.


Ortodoncii paní doktorky Halířové mi doporučili známí, že je to jednička v OV. Skutečnost předčila moje očekávání. Velmi milá a profesionální paní doktorka, milé a usměvavé sestřičky.. Děkuji za Vaši péči a těšíme se na příští návštěvu. (snad už v té nové ordinaci) :-) Janka


Je moc šikovná a vše pěkně vysvětlí a má lidský přístup a to se dneska cení. Kéž by takových bylo více. Jak mi srovná zoubky to nevím, teprve mi bude nasazovat zámky, ale podle ohlasu nemám obavy. A navíc je to pěkná ženská.


Paní doktorku všem všele doporučuji!!! Moc pěkně mi srovnala zuby. Dva zuby, které mi nevyrostly stáhla do oblouku tak, že nejde nic poznat. Je velmi příjemná, trpělivá a profesionální!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Nemůžu si nějak rovnátka sundat sama????????? Je to trapné..omlouvám se jestli je to hloupý dotaz ????

Dobrý den, nepíšete o jaký typ rovnátek se jedná. O sundání na pevno nalepených zámků se prosím svépomocí nepokoušejte, neodbornou manipulací s rovnátky si můžete nenávratně poškodit zuby. Navštivte svého ortodontistu, případně jakéhokoliv jiného a to co možná nejdříve. Hezký den.

MUDr. Markéta Halířová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Vady skusu
  • Malokluze
  • Diastema
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • ortodoncie