MUDr. Markéta Doležalová

Psychiatr Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Psychiatrická ambulance
Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je velice příjemý člověk,poslouchá vás s úsměvem na tváři a mluvíte s někým,kdo vás chápe a dává to i najevo.Nikdy bych nevěřila,že návštěvy psych.léčebny může být tak příjemné posezení.Pro nové pacienty.........opravdu budete v pohodě.

Je velice příjemná a okamžitě poznala,když se moje psychika zhoršila.Sama tehdy tvrdila,že z toho měla špatný pocit,Což chápu až nyní,když mám onu krizi za sebou.

Paní doktorka?Pro mě spíš kamarádka nebo přítelkyně,protože tak jak se těším na dobrou kamarádku,tak se těším každé 3 měsíce na ni.Moc díky paní doktorko,že jste,jediná lékařka ke které jdu s radostí a ne se strachem co bude.Marcela Syrovcová

Neznám nikoho lepšího,velice mi pomohla.

Hodnocení píši již po druhé. Po prvé jsem hodnotila paní doktorku jako "velmi dobrou" protože jsem ji znala pouze krátce. Dnes mohu hodnotit jako "NEJLEPŠÍ". Znovu opakuji - milá, příjemná, empatická, naslouchá i poradí. Všem, kdo se stydí nebo bojí se svými psychickými problémy svěřit (a kdo je dnes nemá) vřele doporučuji. Paní doktorka je prostě "SUPER".

Ahojky lidičky.K této paní doktorce chodim již několik let,takže si troufám říci,že ji dobře znám.Předtím jsem vystřídala několik jiných doktorů.Pravda-předepisovali léky,ale kdo se marně pere s psychikou,jistě mi dá za pravdu,že je to tak trochu málo.Ale u této doktorky je to o něčěm úplně jiném.Už jen ten úsměv,kterým mě přivítá,mi okamžitě vlije do žil trochu serotoninu.Je milá a vlídná,ale hlavně umí NASLOUCHAT mím potížím.Asi si říkáte,že o ní píšu v superlativech,ale tak to opravdu cítím.Je prostě super a když od ní odcházím,tak se pokaždé cítím o pár kilo lehčí.fakt moc doporučuju.Já si s ní dávám rande každé 3 měsíce,takže opravdu vím o čem mluvím.Jinak všem přeju hodně moc sil.A vám paní doktorko děkuji za to jaká jste.

Příjemná, empatická, vyslechne, vysvětlí, popovídá - první psychiatr, který si se mnou i popovídal a nepředepsal pouze léky.
Vřele doporučuji

Výborná a příjemná lékařka, pomohla mi ve vážné situaci.

Moc hodná a příjemná Paní doktorka, už jen pouhá návštěva u ní člověku zvedne náladu :-)