Adresa

Odborný lékař neurologie
Střelniční 267/19, Český Těšín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Velmi důsledná, ochotná, srdecna, profesionální. Jsem u doktorky 11 let po krvácení do mozku. Spokojenost

J
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Díky Paní doktorce mám zpět svůj život, to svědčí o všem. Celý tým, sestřičky i další doktoři jsou naprosto přívětiví. Nešel bych jinam. Pomohla mi tolikrát, že to ani nesečtu???? Přeji vše dobré

M
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostala po tom, co se u mě v 21 letech projevila epilepsie. Mívala jsem záchvaty ve spánku cca 1x/2-3 měsíce. Nedělala s tím nic, ani nezkusila změnit léky. Zkusila jsem se objednat na epileptologii do Brna, tam mě vzali, už jsem tam 6 let a už je to 5 let co jsem měla poslední záchvat. Můžu téměř vše! Vím, že někteří epileptici si "dají záchvat" i několikrát denně, a tak 1x/2-3 měsíce to není taková hrůza, ale např. zaměstnání se hned hledá lépe, když můžete řídit. Stačilo by trochu více zájmu.


A
Ověřený profil

K pani doktorce Ferencove chodim jiz od zacatku jejiho pusobeni v neurologicke ordinaci v C.Tesine a mohu rici,ze jsem se za celou dobu,kdy jsem ze zdrav.duvodu nucena navstevovat ruzne lekare (odborniky i tzv. odborniky) jsem se nesetkala (krome prim. Sobolove na neur. odd.nemocnice na Sosne),s tak lidskym i odbornym pristuppem k pcientovi,jako prave u ni.Vim,ze pri tom mnozstvi pacientu,kteri denne navstivi jeji ordinaci, muze byt problem se vsem venovat s plnym nasazenim,pritom se mile usmivat,ale pani doktorka s tim problem nema a navic je ohleduplna, slovne povzbudi,cehoz je treba v takovem povolani jako soli a jen maloktery lekar to zvladne,tak jako pani dr.Ferencova.Velky dik patri take sestricce.Mila, usmevava a vzdy ochona pomoci.Tvori spolu supertym.Spokojena pacientka.


J
Ověřený profil

Přikláním se ke všem kladným komentářům zde uvedeným. Jsem velmi spokojený s týmem v této neurologické ambulanci. Chtěl bych tímto jim všem poděkovat za jejich přístup. Kéž by to takto fungovalo všude.


pani doktorka isestra super. velmi lidsé a vcítěné osoby, které vždy pomohou a podají pomocnou ruku když máte zdravotní problémy a to i přesto že tato ordinace je neustále plná pacientusvou práci dělají s láskou a pokorou.k paní doktorce už chodím 10 let.věrná pacientka kavická radmila


Ověřený profil

Jedna z NEJlepších doktorů v Českém Těšíně.
Perfektně sehraný tým,doktorka + sestřička


super


Velmi příjemná a ochotná lékařka.


E

Velmi hodná, lidská a profesionální doktorka. Všechno pacientovi vysvětlí a i psychicky podrží. Velmi příjemná a profesionální je i její sestřička. Nic pacienta neuklidní více než milé přijetí okořeněné vlídným úsměvem.

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu