Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

S
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi třikrát špatně určila diagnózu, díky ní jsem byla dva měsíce téměř slepá (na bolavé oči mi bez zjišťování příčiny dala silné léky na alergii, poté se ukázalo že jde ale o suchost očí - nedostatek slz, na což nesmím brát antihistaminika žádná, jelikož stav dále výrazně zhoršují) a odmítla mi udělat testy na Celiakii s tím, že je to zbytečné, čímž ohrozila mé zdraví a léčbu trvale (Celiakii mi nakonec jinde potvrdili). Takže rozhodně nedoporučuji.


P
Ověřeny pacient

Musím potvrdit většinu zde uvedených názorů.Paní doktorka je skvělá,příjemná,odborník na svém místě.Jedna sestra je perfektní,druhá naprostý opak.Náladová,na pacienty dovede být i zlá,uštěpačná.... Ale zde hodnotíme paní doktorku,takže - absolutorium!!


Paní doktorka je velmi moc hodná a svoji práci dělá pečlivě.


Ověřeny pacient

Velmi zkušená a milá doktorka, zkrátka profesionál. Pomohla mi s vleklou rýmou a jinými drobnými potížemi. Mamce velmi úspěšně léčí astma a bratrovo astma úplně zmizelo.. neuvěřitelné výsledky! i tým sestřiček je velmi příjemný. jednoznačně palec nahoru.


Prostě to je vynikající lékař s lidským přístupem.


pečlivá,důsledná, ohleduplná,příjemná,znalá ve svém oboru.


Ochotná, svědomitá, příjemná


je to velmi dobra pani doktorka a moc ji děkuji za vyléčení ma k lidem velmi dobry a profesionální přístup je to doktorka na pravem místě


Velmi milá a erudovaná lékařka, žel bohu jedna ze sester nepatří na toto místo. Svojí aragancí všechny znechutí.


Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka . . .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,již od 13 let se mi objevují vyrážky ktere svedi a pali,jsou nafoukle,pri skrabani se spoji v jeden velky flek,nekdy mi byva i nevolno. Objevuji se pri fyzické i psychické námaze,při nízkých teplotách venku,v létě z přechodu do chladné místnosti nebo pri plavání v bazénu. Po cca hodine klidu vyrazky zmizi. U doktora jsem byla jen jednou na kožnim,kde mi paní doktorka řekla,že mi nemůže pomoct,dokud ty pupinky neuvidí. V lékárně jsem si zakoupila analergin,který pomůže jen trochu,tim ze ty pupinky nesvedi a nejsou natekle,jen se objevi cervene ploche flicky. Posledni dobou pozoruji,ze pri delším smíchu se zacnu dusit,a dalsi cca hodinu me neco porad nuti kaslat. Prosim o radu jak se tato asi alergie leci. Dekuji

  Může se jednat o chladovou kopřivku.
  Je třeba alergolog. vyš.- dle labor. výsl. ev. návrh léčby nebo zmírnění projevů.

  MUDr. Marie Zemanová

 • Dobrý den, už delší dobu asi tak 3 měsíce mám vyrážku na noze, myslím že se mi udělala po depiláční pásce.

  dopor. navštívit dermatologa

  MUDr. Marie Zemanová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti