Veleslavínova 26, Plzeň 3, Plzeň

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Hotovost

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím psychologické poradenství, individuální a párovou terapii. Řídím se principy Gestalt terapie, která uplat...

• Trauma

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Španělština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

Ostatní služby

800 Kč

1 500 Kč

Umístění: Jiný

Marie je opravdu žena na svém místě. Po každé terapii jsem odcházela s pocitem, že jsem v sobě rozlouskla další kus skládačky a začala na sebe nahlížet s větším pochopením. Mariin přístup byl velmi přátelský a zároveň efektivní. Opravdu jsem si z každého sezení něco odnesla a pokud bych do budoucna ještě terapii potřebovala, určitě vím na koho se obrátit

Umístění: Jiný

Marie je skvělá a mohu jen doporučit. Pomohla mi dostat se z toxického vztahu a opět najít samu sebe. Ukázala mi, jak si má člověk nastavit hranice, jak pro sebe, tak pro své okolí. Docházela jsem na terapie kolem 9 měsíců a momentálně je vše v pořádku. Kdybych ale v budoucnu kdykoli potřebovala, Marie bude první volbou, kam bych se obrátila.

Umístění: individuální psychoterapie

Po vyzkoušení mnoha specialistů jsem se na doporučení známé dostala k paní magistře Fialové. A nemohla jsem mít větší štěstí! Paní Fialová je člověk na svém místě. Je profesionální, empatická a velmi trpělivá. Rok jsme spolu řešily mé problémy a díky ní vše znovu zvládám. Určitě doporučuji!

Umístění: individuální psychoterapie

Paní doktorka mi pomohla vyřešit problem s mamou a konečně po 36 letech máme skvělý vztah. Pomohla mi zpracovat bolest z šikany a přijmout sebe takovou jaka jsem.
Zpětně si uvědomují jak mi tohle všechno ovlivňovalo život a vztahy.
Na paní doktorku vzpominám z láskou, je to profesional a člověk z velkým srdcem.

Umístění: psychologické poradenství

Díky paní doktorce jsem se vypořádala s problémy, které se semnou táhly od dětství a konečně se zase cítím spokojená sama se sebou. Moc děkuji :)

Ž
Umístění: individuální psychoterapie

Paní terapeutka je neuvěřitelně profesionální, nápomocná a lidská. Již půl roku mi pomáhá najít způsoby vypořádávání se s náročnými situacemi a můžu s jistotou říct, že pozoruji viditelné zlepšení. Rozhodně doporučuji.

Umístění: individuální psychoterapie

Paní magistra je naprosto skvělá.Vždy empatická a dokáže z problémů o kterých hovořím vzít to podstatné a s tím pracovat.Navrhnout způsob léčby který je pro mne nejlepší.

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji za skvělý, lidský a profesionální přístup. Paní Fialová je naprosto úžasný člověk! Jsem ráda, že jsem chodila právě k ní a vím, že se na ní v případě potřeby určitě obrátím. Ještě jednou veliké díky!

Umístění: individuální psychoterapie

Marie mi pomáhá nalézt samu sebe už skoro půl roku. Je velmi citlivá, empatická a profesionální. Absolutně mi před ní nedělá problém otevřít jakékoli téma, což u terapeuta považuji za velmi důležité. V každé situaci přesně ví, jak mě posunout dál. Po terapii se vždy cítím mnohem lépe a zaznamenávám velké pokroky v každodenním životě. Můžu všem jedině doporučit! Děkuji za vše :)

Umístění: partnerská psychoterapie

Paní Mgr. Fialová je kvalifikovaná odbornice, která nás velice profesionálně a laskavě zasvětila do různých technik a efektivních cvičení jak vyřešit vzniklý konflikt ve vztahu a uvědomit si nové skutečnosti a konexe, které pak pomohli problém následně vyřešit. Vřele doporučuji.

• Trauma
  • Deprese