Veleslavínova 26, Plzeň 3, Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Hotovost

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím psychologické poradenství, individuální a párovou terapii. Řídím se principy Gestalt terapie, která uplat...

• Trauma

900 Kč

Psychologické poradenství

700 Kč

Umístění: individuální psychoterapie

Marie mi pomáhá nalézt samu sebe už skoro půl roku. Je velmi citlivá, empatická a profesionální. Absolutně mi před ní nedělá problém otevřít jakékoli téma, což u terapeuta považuji za velmi důležité. V každé situaci přesně ví, jak mě posunout dál. Po terapii se vždy cítím mnohem lépe a zaznamenávám velké pokroky v každodenním životě. Můžu všem jedině doporučit! Děkuji za vše :)

Umístění: partnerská psychoterapie

Paní Mgr. Fialová je kvalifikovaná odbornice, která nás velice profesionálně a laskavě zasvětila do různých technik a efektivních cvičení jak vyřešit vzniklý konflikt ve vztahu a uvědomit si nové skutečnosti a konexe, které pak pomohli problém následně vyřešit. Vřele doporučuji.

Umístění:

I can recommend Mgr. Marie Violeta Fialova, because she is very comprehensive, trustworthy, kind and overall very professional she has that human touch that sometimes is missing within this profession, I do not know how things could be if I would not be able to communicate in my language, Spanish, and the therapy really helped me a lot. Thank you Marie.

Umístění: osobní psychoterapie

Paní Mgr. Fialovou mohu jen doporučit. Individuální a velice citlivý přístup mi znovu pomohl nalézt rovnováhu v těžké životní situaci. Ač nejsem příliš sdílný člověk, našli jsme společně cestu, jak pracovat s traumaty, které mě provází celý život. Za to jí patří mé veliké díky.

Umístění:

I highly recommend Marie to everyone who find themself out of balance. She helped me to find the solution for my problems. She was really kind, sweet and sensible plus her experience and knowledge made me feel save during the whole process. After the therapy I feel much better and confident about myself. Thanks for your dedication!

• Trauma
  • Deprese