Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Radniční 25, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Mudr. Trnečková je dobrá lékařka - lidská, důsledná, zajímá se o pacienta jako o celek, nejen o jeho tělesnou schrānku, ale i o vše co s ní souvisí a může pomoci ke správné diagnoze a léčbě.( k tomu potřebuje otevřenost a důvěru nās pacientů co se týče svěřených někdy i citlivých informací ). Nic nepodceňuje, neexperimentuje a když je potřeba, dá doporučení na další odborná vyšetření.Moje osobní zkušenosti jsou dobré a mohu jen doporučit.Pospíšilová B.

A
Ověřený profil

Po všech stránkách jsem nad míru spokojená s paní doktorkou.

Na velmi dobré úrovni, nebojí se poslat ke specialistovi


Paní doktorka je nejlepší jakou znám a nedám na ni dopustit!


Ověřený profil

Paní doktorka je strašně simpatická a hlavně mě probrala až do morku kostí a nebyla jsem potom už tak často nemocná,jak jsem bývala.


Chodím k p. doktorce mnoho let, je lidská, svědomitá, pečlivá a nebojí se poslat na odborné vyšetření. Téměř nikdy jsem nečekala nějak nepřiměřeně dlouho. Každý pacient potřebuje individuelní péči - někdy i časově náročnější - a nevadilo by mi počkat pokud by byl takovýto případ. Mohu jen doporučit a děkuji.


Paní doktorka mi neseděla v příliš mnoha směrech....,co zde píší jiní, a vůbec jsem nechápal její obsílky na "preventívní prohlídky dle zdravotního řádu". Nemám tyto prohlídky vůbec rád, krev na cholesterol mi stejně v životě neodebrala, to jediné by mě zajímalo. Jiní doktoři člověka nezvou, řeknou, příjďte, když budete něco potřebovat. Přešel jsem k jinému lékaři a jsem mnohem mnohem spokojenější. Byl to vyložený trn v patě:-S.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Velmi dobrá lékařka, mohu všem jen doporučit! Je to dle mého názoru a osobních zkušeností velmi pečlivá lékařka, která má milý přístup k pacientům a současně je skutečným odborníkem.


Svědomitý lékař, lidský přístup, nebojí se poslat na odborná vyšetření.


V

Přátelská, má zkušenosti i pochopení. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu