Praktický lékař pro dospělé
Radniční 25, Šumperk

Mudr. Trnečková je dobrá lékařka - lidská, důsledná, zajímá se o pacienta jako o celek, nejen o jeho tělesnou schrānku, ale i o vše co s ní souvisí a může pomoci ke správné diagnoze a léčbě.( k tomu potřebuje otevřenost a důvěru nās pacientů co se týče svěřených někdy i citlivých informací ). Nic nepodceňuje, neexperimentuje a když je potřeba, dá doporučení na další odborná vyšetření.Moje osobní zkušenosti jsou dobré a mohu jen doporučit.Pospíšilová B.

Po všech stránkách jsem nad míru spokojená s paní doktorkou.

Na velmi dobré úrovni, nebojí se poslat ke specialistovi

Paní doktorka je nejlepší jakou znám a nedám na ni dopustit!

Paní doktorka je strašně simpatická a hlavně mě probrala až do morku kostí a nebyla jsem potom už tak často nemocná,jak jsem bývala.

Chodím k p. doktorce mnoho let, je lidská, svědomitá, pečlivá a nebojí se poslat na odborné vyšetření. Téměř nikdy jsem nečekala nějak nepřiměřeně dlouho. Každý pacient potřebuje individuelní péči - někdy i časově náročnější - a nevadilo by mi počkat pokud by byl takovýto případ. Mohu jen doporučit a děkuji.

Paní doktorka mi neseděla v příliš mnoha směrech....,co zde píší jiní, a vůbec jsem nechápal její obsílky na "preventívní prohlídky dle zdravotního řádu". Nemám tyto prohlídky vůbec rád, krev na cholesterol mi stejně v životě neodebrala, to jediné by mě zajímalo. Jiní doktoři člověka nezvou, řeknou, příjďte, když budete něco potřebovat. Přešel jsem k jinému lékaři a jsem mnohem mnohem spokojenější. Byl to vyložený trn v patě:-S.

Velmi dobrá lékařka, mohu všem jen doporučit! Je to dle mého názoru a osobních zkušeností velmi pečlivá lékařka, která má milý přístup k pacientům a současně je skutečným odborníkem.

Svědomitý lékař, lidský přístup, nebojí se poslat na odborná vyšetření.

Přátelská, má zkušenosti i pochopení. Doporučuji.