Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace klinické psychologie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pani doktorka je vyborny odbornik! Pomohla mi! Vrele doporucuji vsem! Jeji pristup je velice profesionalni a vrely.

Z
Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je prostě úžasná. Hned po první návštěvě si ji dcera oblíbila a já také. Jsem za ni vděčná, je milá, citlivá a profesionální

C
Ověřený profil

Připojuji se k předchozímu názoru - souhlasím s tím, že paní Totínová není psycholog na svém místě. Nebyl jsem s ní spokojen a vyhledal jsem výborného pana psychologa, u kterého jsem našel pomoc a pochopení a chodím k němu již několik let. V Šumperku je opravdu více psychologů a doporučuji - pokud máte velké trápení - spojit pomoc psychologa s pomocí psychiatra. V Šumperku je v Temenici vynikající paní doktorka, která vždy pomůže a udělá si na vás čas hned, pokud je potřeba.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Velmi dobra zena vzdycky mi pomuze je skvela ma na kazde negativni veci neco dobreho a to je super!! Ti lidi co tady pisou sami p***** jsou asi opravdu zaostaly NECHAPU VAS !!!! Je supr :))


Jsem s paní doktorkou maximálně spokojen. Pomohla mi a komunikace s ní byla na úrovni, snažila se komunikovat. I jako malý jsem za ní chodil a žádné špatné následky nemám. Nevím o co jde těm, co tu píší negativní komentáře, sorry, ale to VY jste nemocní. Jen proto, že se nedokážete vyrovnat sami ze sebou, tak hodit to na někoho, kdo se vám snaží pomoct je jednodušší, proč ne, že?..


Paní doktorka mi velmi pomohla, díky ní jsem dostala do péče svého syna.Nedala se koupit ani zastrašit mým vlivným psychopatickým exmanželem. Patří jí můj dík.
Eva K.


Mě před léty dobře pomohla, žádný negativní pocit jsem z ní neměl. Možná pár pacientům nesedí, ale proto ji tady nemusí "kamenovat".


Já jsem s paní doktorkou také velmi spokojena. Je milá a ochotná, ráda ji navštěvuji.


Jsem s paní doktorkou velice spokojena, jsem mladá a nezdá se mi že by to nějak negativně ovlivnilo její přístup ke mně. Jsem velice ráda že ji mohu navštěvovat.


Dobrý den,
nechápu ta negativní hodnocení. Myslím si, že paní doktorka je velmi laskavá a moudrá žena, mnohokrát mi velice pomohla. Její dlouhá čekací doba svědčí o tom, jak moc je svými klienty žádaná a já sama si ráda počkám. Pokládám ji opravdovou odbornici ve svém oboru a ze svého okolí vím, že nejsem sama. Paní doktorka svůj názor sdělí přímo, bez vytáček, ale to považuji právě za přednost. Patří jí mé velké díky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu