Ordinace klinické psychologie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pani doktorka je vyborny odbornik! Pomohla mi! Vrele doporucuji vsem! Jeji pristup je velice profesionalni a vrely.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Paní doktorka je prostě úžasná. Hned po první návštěvě si ji dcera oblíbila a já také. Jsem za ni vděčná, je milá, citlivá a profesionální

C

Připojuji se k předchozímu názoru - souhlasím s tím, že paní Totínová není psycholog na svém místě. Nebyl jsem s ní spokojen a vyhledal jsem výborného pana psychologa, u kterého jsem našel pomoc a pochopení a chodím k němu již několik let. V Šumperku je opravdu více psychologů a doporučuji - pokud máte velké trápení - spojit pomoc psychologa s pomocí psychiatra. V Šumperku je v Temenici vynikající paní doktorka, která vždy pomůže a udělá si na vás čas hned, pokud je potřeba.

Velmi dobra zena vzdycky mi pomuze je skvela ma na kazde negativni veci neco dobreho a to je super!! Ti lidi co tady pisou sami p***** jsou asi opravdu zaostaly NECHAPU VAS !!!! Je supr :))

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojen. Pomohla mi a komunikace s ní byla na úrovni, snažila se komunikovat. I jako malý jsem za ní chodil a žádné špatné následky nemám. Nevím o co jde těm, co tu píší negativní komentáře, sorry, ale to VY jste nemocní. Jen proto, že se nedokážete vyrovnat sami ze sebou, tak hodit to na někoho, kdo se vám snaží pomoct je jednodušší, proč ne, že?..

Paní doktorka mi velmi pomohla, díky ní jsem dostala do péče svého syna.Nedala se koupit ani zastrašit mým vlivným psychopatickým exmanželem. Patří jí můj dík.
Eva K.

Mě před léty dobře pomohla, žádný negativní pocit jsem z ní neměl. Možná pár pacientům nesedí, ale proto ji tady nemusí "kamenovat".

Já jsem s paní doktorkou také velmi spokojena. Je milá a ochotná, ráda ji navštěvuji.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena, jsem mladá a nezdá se mi že by to nějak negativně ovlivnilo její přístup ke mně. Jsem velice ráda že ji mohu navštěvovat.

nechápu ta negativní hodnocení. Myslím si, že paní doktorka je velmi laskavá a moudrá žena, mnohokrát mi velice pomohla. Její dlouhá čekací doba svědčí o tom, jak moc je svými klienty žádaná a já sama si ráda počkám. Pokládám ji opravdovou odbornici ve svém oboru a ze svého okolí vím, že nejsem sama. Paní doktorka svůj názor sdělí přímo, bez vytáček, ale to považuji právě za přednost. Patří jí mé velké díky.