Marie Totínová, psycholog Šumperk

PhDr. Marie Totínová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

M. R. Štefánika 3, Šumperk
Ordinace klinické psychologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

C

Připojuji se k předchozímu názoru - souhlasím s tím, že paní Totínová není psycholog na svém místě. Nebyl jsem s ní spokojen a vyhledal jsem výborného pana psychologa, u kterého jsem našel pomoc a pochopení a chodím k němu již několik let. V Šumperku je opravdu více psychologů a doporučuji - pokud máte velké trápení - spojit pomoc psychologa s pomocí psychiatra. V Šumperku je v Temenici vynikající paní doktorka, která vždy pomůže a udělá si na vás čas hned, pokud je potřeba.

Velmi dobra zena vzdycky mi pomuze je skvela ma na kazde negativni veci neco dobreho a to je super!! Ti lidi co tady pisou sami p***** jsou asi opravdu zaostaly NECHAPU VAS !!!! Je supr :))

Jsem s paní doktorkou maximálně spokojen. Pomohla mi a komunikace s ní byla na úrovni, snažila se komunikovat. I jako malý jsem za ní chodil a žádné špatné následky nemám. Nevím o co jde těm, co tu píší negativní komentáře, sorry, ale to VY jste nemocní. Jen proto, že se nedokážete vyrovnat sami ze sebou, tak hodit to na někoho, kdo se vám snaží pomoct je jednodušší, proč ne, že?..

Paní doktorka mi velmi pomohla, díky ní jsem dostala do péče svého syna.Nedala se koupit ani zastrašit mým vlivným psychopatickým exmanželem. Patří jí můj dík.
Eva K.

Mě před léty dobře pomohla, žádný negativní pocit jsem z ní neměl. Možná pár pacientům nesedí, ale proto ji tady nemusí "kamenovat".

Já jsem s paní doktorkou také velmi spokojena. Je milá a ochotná, ráda ji navštěvuji.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena, jsem mladá a nezdá se mi že by to nějak negativně ovlivnilo její přístup ke mně. Jsem velice ráda že ji mohu navštěvovat.

Dobrý den,
nechápu ta negativní hodnocení. Myslím si, že paní doktorka je velmi laskavá a moudrá žena, mnohokrát mi velice pomohla. Její dlouhá čekací doba svědčí o tom, jak moc je svými klienty žádaná a já sama si ráda počkám. Pokládám ji opravdovou odbornici ve svém oboru a ze svého okolí vím, že nejsem sama. Paní doktorka svůj názor sdělí přímo, bez vytáček, ale to považuji právě za přednost. Patří jí mé velké díky.

Jsem velice zklamaná,když jsem jí poprve viděla,tak jsem si říkala že to bude fajn ženská a bude chápat to co jí svěřím a co mě trápí....ale naopak!!Nakonec jsem se dozvěděla že mi vlastně nic není a to z pouhého stromu co jsem nakreslila a ostatní věci jako je testy atd...nebrala vubec na vědomí.....tak nakonec jsem vlastně doma jen proto že se mi asi nechce dělat...tak uznejte za 6tisíc měsíčně kdo by nebyl schválně doma!!Nejsem spokojená a myslím si že je velice špatný psycholog a nedokáže poradit,to co mi řekla sem radši ani psát nebudu ale byla jsem s toho dosti špatná a čekala jsem trochu pochopení,vstřícnosti a hlavně jiné vyjadřování!!!NEDOPORUČUJI!!!!!!Doufám že to vezmete na vědomí a budete chodit jinam!!Simulant.

Zdánlivě vstřícná, ale jen do doby, než člověk projeví svůj názor, odlišný od jejího. Odtržená od reality každodenního života. Vše jak na běžícím pásu. Nervózní a předpojatá. K ní už vícekrát ne!