Odborná kožní lékařka

Odborná kožní lékařka
Vinohrady 24, Znojmo

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborná kožní lékařka Dlouhodobé kožní potíže

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné a na vysoké odborné úrovni. Vyléčily mě skvěle obtížné kožní potíže. Jsem velmi rád, že mě přijaly mezi své pacienty.

Paní doktorku jsem do jisté doby obdivovala, jak mě léčí, že mi pomáhá. Ale až do doby, kdy si s mojí nemocí již nevěděla rady, začala hra "horký brambor". Létala jsme mezi lékaři a zdravotními institucemi doslova jak hadr na koštěti. Dostala jsem nespočet typů co mám za nemoc. Léčili mě na alergologii a různí kožní lékaři. Paní doktorka u mě klesla tak hluboko, kdy mi hodila diagnozu rovnou od stolu a rovnou tu nejhorší (otok vám zůstane chronický a nikdo Vám ho nevyléčí). S doporučením jsem jela do FN Brno kde mi byla stanovena jiná diagnoza a od paní doktorky vyvráce za 2 roky se mi otok vrátil. Zašla jsem si do KNTB Zlín, kde na mě vytřeštili oči, kde jsem tu diagnozu vyčetla... Paní doktorka nemeškala odebrala stěry z kůže a poté mi oznámila, že je to infekce. Další hřebíček jsem dostala, když mi zubní chirurg oznámil z čeho jsem měla obrovské otoky.
Paní doktorka není zas tak úžasná jak ji někdo zde popisuje, ale měla by se nad sebou zamyslet a uvědomit si, že je nemocniční laboratoř, kde vše vyšetří a jen číst knihy nestačí.

Paní doktorka i sestřička jsou obě milé, jak všichni píšete. Co se profesionality týče, zde bych již slova vážila. Moje obvodní lékařka mě za ní poslala s akutní alergickou reakcí. Údajně mě s takovými problémy vezmě rychle i bez objednání. To se ovšem nestalo.

Nejdříve mě nechala SAMOTNOU čekat půl hodiny v čekárně a do stále prázdné ordinace mě nakonec ani nepřijala. Sestra vyzvěděla, že jsem s nějakým banálním problémem navštívila před měsícem jiného (nechvalně známého) kožaře, u kterého se však dál léčit odmítám. Ale právě k tomu mě tato "Mudr. doporučená" nutí docházet. V čekárně nade mnou sestra i lékařka odmítavě kroutily hlavičkami s argumentem, že měnit lékaře mohu pouze čtvrtletně (COŽE???) a navíc si všimly v mé ruce kartičky vojenské pojišťovny, což pro ně prý taky není vhodné (COŽE???). Můj ODHAD silné potravinové alergie okomentovala lékařka slovy: "Můžete zkusit i alergologii". Ani se na mě nepodívala. Co kdyby mě otok začal ohrožovat na životě, říkám si přehnaně... Co kdybych měla nějakou kožní infekční chorobu, kterou bych roznášela po alergologii, kde by mi stejně nepomohli. Neměl by se kožař na kůži nemocného alespoň podívat, než jej deleguje jinam? Asi ne. Hlavně ať už je pryč.

Omlouvám se za sarkastický a nepřijemný kometář, ale byla jsem opravdu tímto neprofesionální přístupem (třebaže s milým úsměvem doktorky) šokována.

Lékař by měl léčit a chtít pomáhat. Usmívat se a vyslechnout nestačí. Budu se tedy snažit nyní 3 měsíce u nechtěnného kožaře nezastavit, jak mi radila :-(, abych mohla přejít k lékaři, který mnou nepohrdne a mně bude vyhovovat.

paní doktorka velice skvělá a příjemná.včasným odstraněním znaménka mi před lety zachránila život.velice doporučuji....

nejlepší paní kožní doktorka :) ... vyzná se a poradí

Paní doktorka je výborná! Opravdu vás sleduje jako celek a ne jen jako pupínek na těle sem a tam. Chodím k ní odmalička. Je vždy milá a hodná, vyslechne si vás.

Souhlasím, paní doktorka je velmi milá a má velmi lidský přístup. Jakýkoliv problém řeší ihned. Jsem s ní velmi spokojena, vyléčila mi velminepříjemný ekzém, což se nikomu nedařilo mnoho let. Také mi odstraňovala několik mateřských znamének,byla velmi pečlivá, abych měla maličké jizvy, plastické. Paní dokotrce bych dala vždy velikou jedničku. A je moc dobře, že má u sebe i velmi milou zdravotníé sestru, člověk se potom do ordinace téměř těší, když ví, že bude mile přijatý.

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Dokáže poradit a pomoci. Sestřička je také výborná, ochotná a milá.

Já i můj manžel jsme byli vždy od paní doktorky dobře ošetřeni. Je vlídná a snaží se o bezbolestné zákroky. Při jakémkoliv proglému nám vždy vyšla ochotně vstříc. Nemáme zájem hledat jiného lékaře, jsme u paní doktorky spokojení.

Paní doktorka je skvělá, na velmi vysoké odborné úrovni. Velice komunikativní a vždy připravena pomoci. Nevidí jen pupínek, ale celého člověka. Také sestřička byla milá a snažila se vyjít vstříc časovým možnostem ( nebo spíš "nemožnostem") chorého.