Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
28. října 177, Sedlčany

X

Paní doktorku mohu jedině doporučit díky její pečlivosti a profesionalitě byla schopna diagnostikovat velmi vážnou a neočekávanou nemoc u mého syna a tím mu zachránila život. Sestřička člověk na svém místě.

Nejlepší doktora, velmi empatická, vstřícná, vždy pomohla!!! škoda, že už jsem dospělá :( :(

Super paní doktorka a její zdr.sestřička taktéž!!!

Škoda,že jsem musela odejít,bohužel už jsem dospělá!

K pani doktorce Strejcové jsem chodila (musela jsem ji opustit kuli věku) a vždy jsem byla velmi spokojená, perfektní přístup!

Paní doktorka je fajn, moc milá k dětem. A sestřička je myslím taky člověk na svém místě. Občas trochu přísná, ale to někdy musí být :o) Takže obě určitě jedině chválím.

Bohužel už jsem musela od paní doktorky odejít,protože jsem tak trochu odrostla, ale vždycky jsem s ní byla maximálně spokojená. Je velmi pečlivá a o své pacienty se stará.

Doktorka, neléčí, ale experimentuje. Na mém klukovi za pět let nepoznala závažnou genetickou vadu. Pokud jsem k ní dovedl dítě s onemocněním, tak bylo jisté, že v noci nebo druhý den pojedu do jiné nemocnice na pohotovost, kde jim dali léky, které teprve pomohli léčit a místní doktoři na mě s údivem koukali, že paní Mudr.Strejcová nepoznala vážnost situace. Ještě, že má v ordinaci tu správnou sestřičku, která okamžitě vypakuje kohokliv kdo jen poukáže na jejich společnou neschopnost. Škoda, že je dokorů málo a že stát si nepohlídá takový neznalce jako je doktorka Strejcová. Pro zdraví svých dětí udělám vše, dojedu do Prahy, Olomouce, Strakonic jen do Sedlčan nepůjdu, pouze na povinné očkování a prohlídky...a tyto povinné prohlídky nechávám překontrolovat jiným doktorem.
Jo a co se týká sestry pí doktorky, znám jí od mala, nebývala taková....protivná, neochotná, nepřístupná, prostě je na ní vidět, že jí práce nebaví.

Velmi dobrá doktorka!!!

Doporučuji.

Velmi dobrá dětská lékařka, ochotná, milá, o své pacienty se opravdu zajímá