Marie Soušková, pediatr Uherský Brod

MUDr. Marie Soušková

Pediatr

6 názorů

Uložit


Adresa

Partyzánů 2174, Uherský Brod
Praktický dětský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

u paní doktorky jsem byla jen když zastupovala za mou lékařku a přišla mi na poruchu štítné žůázy na kterou mi moje dr. nepřišla osmnáct let.Dodnes se léčím a je mi mnohem líp.Jsem ráda,že tady paní doktorka byla...


I když už je paní doktorka v penzi, tak se přidávám k negativnímu hodnocení. Chodila jsem k ní se synem, když měl dva měsíce, tak dostal vysoké teploty, byla jsem s ním u paní doktorky denně, od pondělí po čtvrtek, pořád radila jen zábaly a panadolek, že je to pátá nemoc. Až jsme celí vysílení šli v pátek k paní doktorce naproti, jen ho uviděla, už nás hnala na lumbálku do nemocnice.
Malý měl zánět mozkových blan, zápal plic i zánět ledvin a v nemocnici se jí ještě zastali, že to nemuselo být poznat. No jo, docela jim dohazovala pacienty, jednou nás v UH na dětském bylo z šesti maminek s dětmi čtyři od Souškové a z toho dvě zbytečně, kdyby dala včas léky. Ty její panadolky napáchaly škody a nervů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku znám opravdu dobře, chodila jsem k ní já sama jako dítě, a teď také jako matka se svým dítětem. Je precizní, pečlivá, skvělý diagnostik. Se svojí zdravotní sestřičkou tvoří také moc příjemné klima v ordinaci. Když od nich odcházím, vím, že pro moje dítě udělala maximum, že jsem tam nebyla zbytečně. Je mi moc líto, že právě v těchto dnech končí svoji lékařskou praxi. Proto jí tímto můžu jen poděkovat za veškerou péči kterou věnovala mě, i mému dítěti.


M

Velmi dobrá dětská lékařka, vřele doporučuji


H

To je tak perfektní doktorka,znám ji už třicet let a nemohu na ni řít křivého slova,byla vždycky hodná,příjemná,dobrá a citlivá,skromná,má to ,co by měli mít všichni lékaři,mně moc dlouho léčila moje dvě ,ted už dospělé děti se svými rodinami a dodnes na ni ráda vzpomínám,vždy byla precizní a přístupná,od toho je pediatr protože dochází do styku s malými dětmi a to je moc krásné poslání.Moc ji pozdravuji a jak jsem řekla ráda na ni vzpomínám.


P

JÁ JSEM S NÍ PROBLÉM NEMĚLA! A DO NEMOCNICE NEPOSÍLÁ JEN TAK.DOPORUČUJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti