Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 389, Humpolec
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, je velmi ochotná, milá a vstřícná. Děti se nebojí k ní chodit, mohu DOPORUČIT !!!

V

Paní doktorka je jedna z mála,které se dá věřit.Z dětmi to umí je hodná děti se nebojí ,povídá si s nimi a je velmi příjemná. Mám dcery astmatičky..vždy nám dokázala pomoci.Není pravda jak jsem tu četla,že dává jen antibiotika a myslím ,že každý kdo jde od lékaře ví co má dítko za problém a nač léky má!Pokud ne není to chyba lékař, ale dotyčného má se zeptat ,když to neví....Jsem velmi spokojená s touto lékařkou, mohu jedině doporučit.

Paní doktorka je velice milá, ale tím vše končí. Kdykoli k ní příjdu, vždy nám napíše antibiotika, snad ani nezná jinou léčbu. A pak ještě teplý čaj a být doma v teple, podle ní bysme už půl roku nevyšli z domu. Vůbec nám nevysvětlí, jaké léky nám napsala, dá nám recept a já se až v lékárně dovím, že máme zase atibiotika. S dětma nepromluví. Když děti při poslechu brečí, vůbec jí to nevadí - vždyť ani nemůže nic slyšet.Ani se nesnaží, aby si je zklidnila, mluvila s nima. Zajímají jí jen různé studie a nová očkování. Pokaždé když k ní přijdu, připadám si, že obtěžuju. Naprosto vyhaslá, měla by si radši užívat důchodu a léčení přenechat jiným. Hledám jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Jako malá jsem k ní chodila i můj bratr a máme na ni dobré vzpomínky. Vžicky k nám měla velmi hezký přístup. S dětmi jednat umí. Mohu je jedině doporučit.

Výborná a velmi milá doktorka.Doporučuji!

K

Paní doktorka je velmi laskavá, milá, s dokonalým přístupem k malým dětem, vždy chápající a vstřícná. Snaží se poradit a uklidnit "tápající" matku. K paní doktorce jsem chodila i já jako dítě a teď ji navštěvuji i se svými malými dcerami. Paní doktorka promlouvá s dětmi, i když jsou stydlivé a nekomunikují, hned je "neodepíše" a chová se k nim dál velmi mile. Chodíme k ní velmi rády. Naštěstí jsme nepotřebovaly nikdy žádnou "větší léčbu", tak nemohu posoudit dostatečně její lékařské postupy, ale já jí věřím.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti