Marie Semeráková, otorinolaryngolog Náchod

MUDr. Marie Semeráková

Otorinolaryngolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

1.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Náchod Nedoslýchavost otce

Diletantství, nic jiného si p. Semeráková nezaslouží. Přidělila mému otci (78 roků) před 3. Roky naslouchadlo. Stálo ho to 3.000,- + 4.000,-Kč od pojišťovny a nefungují ani po seřízení. Nepoužívá je a má velké problémy se sluchem. Zažil neochotu a laxní přístup. Prodala mu malé sluchadla, které svými hrubými prsty nezvládá ovládat. A sluchadla měla jen tovární nastavení. Baterie vydrží Teď už máme srovnání v HK. Zde jsme zažili velice rozdílný způsob. Prý tam chodí mnoho pacientů z Náchodska. Zažili jsme ochotu, profesionální přístup. Přívětivé chování. Do 14. dnů má za 6.000,-Kč naslouchadlo za ucho, s kterým slyší a které hravě ovládá. Baterie vydrží asi týden. Žádné vnucování drahých naslouchadel. tec prostě po 6 rocích opět slyší. A je spokojený.
Luboš B. Č. Skalice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

dobry den ja mam s pani doktorkou SEMERAKOVOU velice dobre skušenosti,jak v chovani tak k profesionalnimu přistupu lečby. JA jsem mela hrozny zanet dutin nekolik mesicu a lečili me v RYCHNOVE NAD KNEZNOU neustalimi antibiotikyPAN DOKTOR HRDLICKA aniz by mi udelal vy\setrni nebo RTG tak jsem si nasla pani dooktorku kter ME ZE VSEHO DOSTALA I MOJI DCERU 11LET A DOKONCE S PERFEKTNIM, PRISTUPEM MI VYSETRILA 1.5LETOU DCERKU. PROTO JSEM SE ROZHODLA PRIDAR KOMENTAR AZ BUDOU TAKOVY DOKTORI JAKO JE ONA PAK SNAD BUDEME VSICHNI ZDRAVI!!!!!!!!!!JAROSCAKOVA LENKA


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku rozhodně nedoporučuju, pokud jdete na vyšetření s dítětem. Jakmile dítě ochotně, bez hnutí a bez řečí nesedí, je paní doktorka okamžitě nepříjemná a "přísná" (a sestra to samý v bledě modrým - "hlídejte si ho") a místo toho, aby se dítě snažila uklidnit, tak ho okřikuje a napomíná... A mě vlastně napomenula hned při vstupu do ordinace, co to mám za ušmudlané dítě??!! Otázky typu "škrtil se u porodu?" mi pokládala zády ke mně. Rozhodně již tuto paní doktorku nenavštívíme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


necitelný přístup k pacientům, po jejím léčení ucha musí jít naše maminka po velkých bolestech na oparaci- šlo jen prý o vyčištění zalehlého ucha. Výsledkem je zánět středního ucha a zvujovodu a zánět kostí. trpí již dva měsíce a skončila v nemocnici s vyhlídkou ma operaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti