Vítězné náměstí 10/829, Praha
Odborná oční lékařka (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka byla velmi příjemná a profesionální, stejně tak sestřička, obě s úsměvem. Objednali mě hned na druhý den

Bohužel negativně vnímám přístup lékařky, která mi neošetřila akutní a bolestivý zánět oka.Paní doktorka mě odmítla slušně, ale nekompromisně, důvod neuvedla, a doporučila mi návštěvu lékařky, u které jsem byla ošetřena pouze jednou, a to před asi 8 lety. Takže se ptám- je etické odmítnout pacienta s akutním bolestivým případem? A neplatí už, že si pacient může svobodně vybrat lékaře?

Kladně hodnotím profesionální přístup a vstřícné jednání lékařky i sestry.Adéla

Jsem v 5. měsíci těhotenství, můj obvodní lékař mě poslal k paní doktorce s poznámkou ošetření nutné. Ta mně doslova vynadala, co k ní lezu, když nejsem z Prahy. O jejích ostatních sprostých poznámkách ani raději nepíši. Takové špatné a neslušné jednání jsem nezažila posledních 20 let. Paní doktorka asi nebyla nikdy těhotná a nebylo jí špatně.

F

Nejlepší úroveň. U paní doktorky a sestry mám vždycky dojem, že jsem snad v Německu.

Doporučuji, odbornice s příjemným přístupem.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Profesionální jednání a slušné, milé chování.

Velmi dobrá oční odbornice.vždy příjemná