Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
náměstí Svobody 74, Bzenec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Horší dětskou lékařku jsem nezažila.. Šli jsme tam s 15 měsíčním dítětem skrz horečky ne jen, že byla dost nepříjemná ale ještě nám tvrdila, že malému nic není a to měl 6 den horečky! Hleděla na nás co tu chcete a otravujete mě. Pokud chcete pečlivou, sympatickou doktorku tuto v žádném případě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Promiňte, ale jestli někomu přijde doktorka, která nepozná oboustranný zápal plic u člověka, jenž pak stráví 2 týdny na JIP; která pošle až po 3 týdnech problémů a naléhání na RTG slečnu, u které se posléze zjistí rakovina ve velmi pokročilém stádiu; která jednomu mladíkovi oznámí, že je naprosto zdravý a na plicním oddělení (kam se mj. musel dotyčný vydat na "vlastní pěst" bez doporučení této lékařky) se nečekaně dozví, že má podezření na astma, za kvalitní lékařku, tak to je potom opravdu smutné zjištění...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřený profil

S paní doktorkou nemám vůbec dobré zkušenosti. Pro malé děti je možná vhodná, ale když se před ni postaví již skoro dospělý člověk, je naprosto v koncích. Ani moji známí ji nemají rádi za její přístup. Paní doktorka si myslí, že je nejchytřejší na světě a jediné co umí je vybírat korunky. Je škoda, že v okolí jiný dětský lékař není, aby si člověk mohl vybrat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Houšťová


Š
Ověřený profil

Výborná lékařka,vždy ochotně poradí,pomůže,nic nezanedbává a neponechává náhodě.Znám ji od dětství a všem doporučuji!


Jsme velmi spokojeni


Výborná a ochotná lékařka. Neléčí virózy antibiotiky. Je schopna poradit i aletrnativní lék.(homeopatii).Jsme velmi spokojeni.


M

Paní doktorka je velmi milá a hodná Jako dítě jsem k ní chodila a vždy mi pomohla,nyní mám své 3 děti a chodím s nimi k paní doktorce stále.Vždy nám velmi pomohla a nikdy nám nenapsala antibiotika zbytečně. Jsme velmi spokojeni.


N

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti jako dítě jsem měla problémy se sluchem,vždy uměla léčit jenom paralénem a kapkami a nesnažila se to nijak léčit ani mi najít pomoct tu jsem našla vždy u pana doktora Suchovského, který mi vždy poradil a pomohl, takový doktor se bohužel ve Bzenci ani v okolí už nenajde.takže paní doktorku nemůžu vůbec chválit když není za co.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

velmi dobrá lékařka ochotná spolehlivá velice hodná s dětmi to moc umí


Došlo k chybě, zkuste to znovu