Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 27, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku znam už od sveho dětství, musím napsat VELKÁ CHVÁLA a PROFESIONALITA.
Dnes k Paní doktorce chodí už má dcera Sarinka a ráda se k ní vrací.

P
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka, příjemná a chytrá. Má velký rozsah vědomostí, nejen o běžných, ale i méně častých nemocech. Sestra též příjemná. Líbilo se mi, že s rodiči hledala různé způsoby, jak dítěti pomoci,snažila se o alternativy, nejen. např.ATB - pokud to nebylo nutné, Nebyla direktivní, s rodiči komunikovala, vysvětlovala.. Chodila jsem k ní se čtyřmi dětmi, odešli jsme kvůli stěhování. Paní doktorka nasadila vysokou laťku, takže v novém bydlišti zatím hledám pediatra podobných kvalit.

Paní doktorka byla moc hodná, dětem opravdu rozumí, museli jsme odejít z důvodů stěhování bylo nám to líto, bála jsem se že tak príma doktorku už neseženeme, nakonec jsme se dostali do rukou paní doktorce Losové a péči nám vynahradila a nakonec jsem zjistila že byli spolužačky, oběma patří mé velké děkuji a přeji spoustu úspěchů.


Dobrá lékařka.


Velice pečlivá příjemná paní doktorka i sestřička.Nestřílí diagnozi od boku, ale raději pošle na vyšetření když si není jistá.Kéž by bylo sestřiček i doktorů více co se chovají tak dobře jako paní doktorka a její sestřička.


Moc hodná, zodpovědná a ochotná paní doktorka, ke které se děti nebojí a naopak ji mají rádi.


nej nej nej pani doktorka


G

Paní doktorka je skvělá. Vždy příjemná, trpělivá. Povzbudí a vyjde maximálně vstříct. I děti jí mají rádi, nebojí se k ní chodit. Moc děkujeme za všechno. I sestřičce děkujeme za pomoc a ochotu.


Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá a vždycky ráda a ochotně poradí.Moc ji děkuji za její péči,jsme tam jako doma.Vřele doporučuji..je to odborník na správném místě a moc milý přístup k dětem.


M

Skvělá paní doktorka, já sama jsem k ní chodila jako dítě a teď k ní chodím se svými 2 dětmi a nedám na ni dopustit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu