Ordinace pro děti a dorost
Českobudějovická 448, Kaplice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je výborná, celá rodina jsme spokojený. Lepší paní doktorku by jsme nemohli mít. Se vším pomůže, ať člověk zavolá paní dr. i mimo ordinační dobu (večer) ochotně, poradí a pomůže.

Pani doktorka Mikesova zjistila u me dcery 3lete selest na srdci v CB u dětského kardiologa ji chvalili jak je pecliva. Je to moc sikovna pani doktorka vrele doporucuji a chvalim. Martina

Paní doktorku mám velice ráda,s dětmi to perfektně umí,a hlavně nepředepisuje na každou rýmu antibiotika.Vždy hledá to nejlepší řešení,které nejméně ublíží,ale zároveň pomůže.Má veliké srdíčko.Kéž by bylo takových lékařů víc.

Paní doktorka je nejlepší jaká může být. Se vším pomůže, se vším Vám poradí a hlavně je spolehlivá ať se to týká čehokoliv. Jsem nadmíru spokojená.

Nejlepší Lékařka jakou znám. Moc pomohla mé dceři a mě psychicky.Jsme jí nesmírně vděčné a s láskou na ní vzpomínáme.Dnes je dcera sama maminkou a zdravá.

nejlepší dětská doktorka, kterou sem kdy navštěvoval

Paní doktorka je pro mě jedna z nejlepších doktorek, co jsem měla možnost poznat, chodila jsem k ní ráda a těším se, až ji zase budu moci navštěvovat v roli maminky se svým dítětem. Je to člověk s velkým srdcem.

Pani doktorka je strašně milá a hlavně lidská, umí poradit a moje děti k ní rádi chodí. Mohu jen doporučit!!!

Pani doktorka je nejlepší a zodpovědná. Jsem s ní velice spokojená, léčila mě a dnes léčí i mou dceru.