Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Na tuto paní doktorku v životě nezapomenu. Měl jsem v dětství problémy s koleny. Začali jsme za ní jezdit z Vysočiny. Ztrávili jsme vždy téměř půl dne běháním po doktorech pokaždé, když jsme tam byli, ale jen když jsem vstoupil do její ordinace, měl jsem hned skvělou náladu a ani si nepřipadal, že jsem u doktora. Vždy jsem tam jezdil rád. Díky ní jsem zcela zdravý a můžu se naplno věnovat sportu. I když mi někteří doktoři zde řekli, že to nepůjde. Děkuji. O.V.

Také se musíme přidat. Paní doktorka Macků je prostě neuvěřitelná. Nejenom, že je to skvělý odborník vždy s aktuálními znalostmi, ale především je to skvělý člověk. Její dobrá nálada je nekonečná a nakažlivá, jelikož se s ní naše rodina zná už přes dvacet let, navštívila jednou dokonce náš vinný sklep a člověk by nevěřil, kolik se v ní opravdu skrývá energie:-). Dodnes se na ni obracíme se žádostmi o radu, vždy skvěle pomůže. Jak už tady někdo psal, je to prostě anděl:-). Více takových lékařů a české zdravotnictví bude spaseno.

Mohu doporučit. Celkem mi pomohla. Milá a zkušená doktorka. Umí taky dodat trochu té dobré nálady.

Paní doktorka mi v dětství velmi pomohla, když si jinde s mým problémem nevěděli rady. Byla vždy příjemná, vstřícná,obětavá a se vším nám pomohla. Díky ní dnes, v 27letech, nemám žádné problémy, můžu sportovat a normálně fungovat. Dodnes na ni všichni rádi vzpomínáme. Opravdu skvělá doktorka!

DOBRY DEN MAM DOTAZ MĚ PANI PRIMAŘKA ZISTILA V LEDNU Z RENGENUŽE POSTARE ZLOMENINĚ MI ODDĚLUJI KOSTI NA PRAVE RUCE V ZAPĚSTI A BOLI TO IKDYŽ TO MAM V KLIDU NEVIM CO MAM STIM DĚLAT NEBO NAKOHO SE OBRATIT KDYŽ JSEM SE JI TOTO PONDĚLI TO ŘIKALA TAK MI NIC NATO NEODPOVĚDĚLA DĚKUJI ZA ODPOVĚD SEDLÁČKOVÁ

Velmi skvělá paní doktorka.

Pan doktorce Macků dávám právem nejvyšší ohodnocení. V českém lékařství je, bohužel, v dnešní době obtížné najít kvalitního lékaře.
Čeho je to otázka, odpovězme si sami...
Paní doktorku jsem poznala ve FDN Brno a díky naší letité " spolupráci " jsem svoji ne zrovna lehkou nemoc udržovala ve velmi dobrém stavu, jaký jen nemoc dovolit mohla.

Velmi si jí vážím, nejen jaké skvělé lékařky, ale i jako člověka.

Souhlas 100% se vším, jen díky paní doktorce Macků jsem teď zdravá, bez výrazných problémů a můžu normálně fungovat. Je mi 23 a v péči paní doktorky jsem strávila 17 let. Nepoznala jsem lepšího doktora. Je odborník, který vždy věděl, co je třeba. Děti, kteří se k ní dostanou, jsou v těch nejlepších rukou..

Paní doktorka pečovala dlouhá léta o naší dceru s chronickou polyartritidou. Bylo to ve složitých podmínkách ještě za komunismu. Paní doktorka byla vždy velmi pečlivá,ochotná a vstřícná, využívala při léčení naší dcery nejnovější poznatky a léky a pomáhala nám i při zajištění rehabilitace a při shánění léků, které byly velmi drahé, a proto tehdy těžko dostupné. Dodnes na ni my rodiče i dcera vzpomínáme vždy, když se setkáme u jiných lékařů s nezájmem a neochotou. Paní doktorka je opravdu nejlepší lékařkou, kterou jsem kdy poznal.

Paní doktorka mi moc pomohla a já jsem ji i po létech vděčná za laskavou péči. Jako dítě jsem za ní ráda jezdila a vždy se na ni těšila. Je to takový krásný, usměvavý anděl. Její chování bylo až neuvěřitelné. Nechápu, jak pořád dokázala mít tak dobrou náladu a být plna optimismu. Opravdu člověk na pravém místě!!!!!!!!!!!! Byla to opravdu výhra pro ty, kdo se k ní dostali.