Adresa

Odborná ženská lékařka
Masarykova 1493, Nové Město na Moravě

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila téměř deset let, nelze jí upřít,že je milá a ochotná,což mi ale bohužel není moc platné,když její ordinace není vybavená tak základním přístrojem,jako je ultrazvuk. Není mi také úplně jasné,proč - navzdory četným stížnostem zde uveřejněných- stále zaměstnává tak nepříjemnou a neochotnou sestru,která jejímu jménu rozhodně nedělá dobrou reklamu. Pro mě ten poslední zlom, kdy jsem se rozhodla změnit gynekologa, nastal právě teď před Vánoci, kdy jsem se chtěla k paní doktorce objednat kvůli akutním bolestem podbřišku. Sestra mi však sdělila, že paní doktorka má již plno a na mou prosbu, že je to skutečně akutní, prostě nereagovala. Když jsem tedy zašla do nemocnice, našli mi v břiše cystu a musela jsem ihned na operaci. Takže za mě určitě ne, neboť právě i díky nedostatečnému vybavení ordinace paní doktorky, u které jsem nedlouho předtím byla na kontrole, jsem pak musela podstoupit zákrok, který by při včasném odhalení vůbec nebylo nutno absolvovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Připojuji se ke stoprocetně kladnému hodnocení paní doktorky Librové. Bohužel stejně se musím ohradit proti sestře. Arogantní, někdy až sprostá osoba, na kterou člověk musí být připravený, než se s ní setká. A přitom tak mladá. Profesionál nikdy nebyla a nikdy nebude, bohužel. Ale nestojí mi za to, abych měnila gynekologa, lepšího bych nenašla!

Š
Ověřený profil

Doktorka úžadná se vším pomůže,ale tak sestra ta je na tři věci. Dokonce i křičí na pacientky jen skrz to že zapoméli zavřít dveře. No prostě děs, kdybych nebyla tak spokojená s paní doktorkou tak odejdu.

B
Ověřený profil

Po tom, co provedla mojí rodině, bych k ní nikdy nešla!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K panídoktorce jezdím 150 km již několik let a neměnila bych. Je skvělá!

VŘELE PANÍ DOKTORKU DOPORUČUJI, MOC MI POMOHLA, JEZDÍM K NÍ 150 KM.

Neznám laskavějšího lékaře. Vzor pro všechny, odbornice a člověk na svém místě, ochotná a vstřícná nad rámec svých povinností a nikdy ji nebudu moci dost poděkovat za své tři zdravé donošené děti:-))
V absolutním nepochopitelném kontrastu je arogantní chování její zdravotní sestry...opravdu chápu pacientky slabších povah, které se kvůli této"pani" od jinak úžasné p. doktorky odhlásily- jen já znám tři. Každé střetnutí s permanentně nepříjemnou a přezíravě se chovající p. Balvínovou je opravdu "srážka".

Vynikající vztah k pacientům, velmi obětavá, milá a vstřícná.Je to vzor lékaře, kterého bych přála všem pacientům ve všech ordinacích.

Paní doktorka je velmi milá, ale ten ml. Pitbull co ji hlídá je děs.

S péčí a ohleduplností paní doktorky jsem maximálně spokojená. I když jsem se z Vysočiny už před lety odstěhovala, stále dojíždím k paní doktorce, protože se obávám, že tací lékaři se jen velmi těžko hledají:-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti