Gynekolog
Komenského 606, Kyjov

Já chodím k pani doktorce již 17 let a jsem s ní velmi spokojená. Vyslechne, poradí a hlavně se mi nikdy nestalo, že by její léčba byla špatná. Mám ji moc ráda.

není na světě člověk ten,aby se zavděčil lidem všem... tak nějak se to říká :)
paní doktorku navštěvuji od mládí a byla ke mně vždy příjemná. její přístup byl vždy přátelský a profesionální. poradila,vysvětlila vše o co v ten daný moment šlo a její léčba byla úspěšná. dnes ji navštěvuje i moje dcera,která je s ní spokojená stejně jako já. za její ochotu,radu,přístup a pomoc děkuji,hodně štěstí paní doktorko :)

K paní doktorce chodím od začátku (5 let) takže nemám s čím porovnat. Vždy se mi snaží vyhovět. Gynekologickými problémy netrpím,ale pokud jsem problém měla, dá se říct, že díky předepsanému léku byl za dva dny úplně pryč a zatím je to asi rok a půl a nevrátil se. Je pravda, že na její "hoď striptýz" jsem si za ty roky ještě nezvykla, nevím, vždy mě to překvapí, ale jinak ji mám ráda a jsem spokojená. A u prohlídky se snaží i se sestrou rozptýlit člověka, aby na vyšetření tolik nemyslel. Prohlídky provádí jednou za rok. Čím jsem ale byla šokovaná bylo WC - nevypadalo čistě a chyběl tam toaletní papír a myslím, že dokonce i mýdlo, navíc je na klíč, o který si musíte požádat a jsem si jistá, že tak by sociální zařízení v ordinaci gynekologa nemělo vypadat. Asi to není lékař na celý život, ale i tak je zkrátka fajn.
Hana

Chodím k paní doktorce již 18 let a jsem spokojená. Nyní jsem podruhé těhotná a nemám důvod ji měnit. Řešíme každý problém, vůbec nemám obavu ji cokoliv říct.Povzbudí a uklidní.
Někdy probereme i věci ze života a zasmějeme se. Tak by to mělo vypadat i u jiných lékařů. Jen sestřička by se mohla někdy usmát a být méně důležitá než paní doktorka :-)

Není to tak hrozné,jsou horší. Mám ji rád.

K paní doktorce Kroupové jsem se dostala prakticky omylem. V pubertě jsem trpěla dost bolestivou menstruací. Když už to bylo neúnosné šla jsem k mému gynekologovi pro nějaké prášky. Tam jsem ale narazila na paní doktorku, která si v té době střídala ordinaci s mým lékařem. Po vylíčení mého problému mi vynadala, že čtvrtý den trvání menstruace už nemůžu mít žádné bolesti a neomaleně mě vyhodila. Odmítla mi dokonce vypsat i omluvenku do tělesné výchovy. Obvinila mě, že si my "mladé holky" jen vymýšlíme, abychom nemuseli chodit do školy. Zřejmě si myslí, že studentka nemůže mít žádné problémy. Tabletky mi sice předepsala, ale její celkový přístup ke mně, coby k pacientovi byl otřesný! K paní doktorce Kroupové už bych v životě nešla a neposlala bych tam ani svého největšího nepřítele. Chová se k lidem jako neandrtálec!

jsem velmi spokojena

S paní doktorkou nemám problém.Ona už má takové vytupování.Je pravda,že někomu může tento přástup vadit,ale já nejsem cimprlich.tak mi nevadí.

Dobrý den, již jsem posílala názor, ale nějak zmizel, nechápu proč je tolik negativních ohlasů, mě u paní doktorky "striptýz" neva, dělala jse ho u každého gynekologa, s tým sladkým má pravdu opravdu se tak podporují kvasinky, to vám řekne i jiný doktor, nemohu si stěžovat, ke mě je vždy příjemná. V každém případě má moji důvěru.

Č

K paní doktorce jsem šla se svou 14 letou dcerou po operaci slepého střeva.
Dcera dosud u gynekologa nebyla.dcera i jé jsme zažili velmi příjemné vystupováné, paní doktorka se k dceři chovala velmi jemně a profesionálně.
Za 3 roky, kdy si dcera našla přítele, si paní dokrorku sama vybrala, jako svou gynekoložku, sice dnes se už dcera odstěhovala ven z naší země, a dodnes na ni velmi kladně vzpomíná.