Marie Kopecká, pediatr Otrokovice

Marie Kopecká

Pediatr Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Privátní lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorku Kopeckou všem maminkám doporučuji!!!

Starala se již o mě, co by dítě a teenagera a stará se i o mou 5letou dcerku.. Vždy příjemná, důkladná při vyšetření, stoprocetní profesionál, vše vysvětlí..
Vynikající přístup k pacientům i rozšířené ordinační hodiny na odpoledne.. Sestřička je skvělá, v ordinaci vládne úžasná atmosféra, kdykoliv řeknu mé dceři, že jdeme k lékaři, tak vždy odpoví, že "ale jen k paní doktorce Kopecké!" :-)))))

Paní doktorka je super všem rodičům doporučuji.

Skvělá paná lékařka. Milá, sympatický. Doporučuji!

Paní doktorka je velmi příjemná,sympatická,myslím,že svou práci dělá velmi pečlivě..A taky její sestřička je nejhodnější človíček kterého znám.MŮŽU PANÍ DOKTORKU I SETŘIČKU VELMI VŘELE DOPORUČIT,kéž by bylo takových doktorů více..

Paní dr.Kopeckou doporučuji všem maminkám.Výborný pediatr a také zcela normální člověk a navíc je to kočka jako hrom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doktorka Kopecká je skvělá lékařka. Je odborník a k tomu velmi milý člověk. Všem doporučuji. Já jsem k ní chodila do devatenácti a nad tím, ke kterému lékaři bude chodit můj syn, jsem vůbec nepřemýšlela - chodí k ní.