Adresa

Praktický lékař pro dospělé
náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce Karasové chodí celá naše rodina, tři generace od vnuka po babičku a jsme s ní velmice spokojeni. Děkujeme.

Souhlasím s předchozí pisatelkou, chodím k ní dlouhodobě a jsem naprosto spokojený.

U MUDr. Karasové jsem zůstala i po přestěhování. Dojíždím a i když to není nejpohodlnější, neměnila bych. Ona kolegy spolupacienty zmiňovaná rychlost není rozhodně na úkor kvality. Při každé návštěvě vše řešíme aktuálně a podle potřeby (pacientky), nestalo se, že by potíže nebo problémy se mnou nerozebrala. A co je pro mě hodně důležité, vždy u paní doktorku vnímám soucítění a podporu. Děkuji.


Ověřený profil

Dobrý den,
velice mě mrzí hodnocení lidí, kteří mají IQ tykve !! Zkuste si zajít za obvodním lékařem ve větším městě a uvidíte sami, jaké chování mají tam..pokud Vám lékař nevyhovuje, nikdo Vás u něj nedrží..každý člověk umí druhé pouze očerňovat!! pokud vím, v těhotenství je na každém léku napsáno, že je kontraindikovám pro užití těhotnými, ale je to ve větší míře tím, že farmaceutické firmy nemají o účincích provedeny patřičné vyzkumy..stejně tak, je to i se všemi potravinami..je jednoduché si na všechny otvírat hubu, na lékaře, obchodníky a prodavače..Paní doktorka i se sestřičkou jsou úžasné, vůbec není pradva, že léčí pouze staré lidi, léčí všechny!! Mně je 25 a paní doktorky si vážím, nejsem ani jedné z nich známá a vždy mi pomohla a to mám v anamnéze daleko horší diagnózu, než slečna s bolavýma zádama..Rychlost beru jako výhodu..Lékařů s důvtipem, jasnou hlavou a ochotou vždy pomoci a poradit je málo, ale paní doktorka k nim rozhodně patří..


Pečlivá a důkladná paní doktorka.


S

Paní doktorka je velmi pečlivá. Jsme spokojeni.


Z

Já byla s paní doktorkou moooc spokojena!!! A co se tu píše o tom, že je nejlepší k ní přijít s vlastní diagnózou a nechat si podle sebe napsat léky, tak tohle jsem slyšela od vícero lidí, ale já mám jinou zkušenost a byla jsem s ní opravdu moc spokojená.


Chování této lékařky je mnohem kladnější, než lékaři v Hodon.nemocnici, je mnohem ohleduplnější, je mnohem taktnější, bez jakéhokoliv náznaku ironie až urážlivosti, které jsem sama u jejich lékařú a sester zažila a nikdy na to nezapomenu.Po odborné stránce jsem rovněž spokojena.


G

pro mne je pani doktorka nejlepší v našem městě, pokud se týká určení choroby, odpovídajícím lékům, bystrosti a rychlosti v ošetření a rozhodování, její ohleduplnost, takt a rychlost se u nás jentak nevidí.


M

Paní doktorka je citlivá ohleduoplná žena, stanovení diagnosy a zvolení předpisů léků ji nedělá potíže, snažíse co nejvíse zkrecovat čekací dobu, takže u jejich pacientů se dlouhým čekáním nezvyšuje tlak, což nelze říct o jiných lékařích. Já jsem s ní vždy spokojená a mohu ji doporučit.Mach.


Došlo k chybě, zkuste to znovu