Praktický lékař pro dospělé
náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice

K paní doktorce Karasové chodí celá naše rodina, tři generace od vnuka po babičku a jsme s ní velmice spokojeni. Děkujeme.

Souhlasím s předchozí pisatelkou, chodím k ní dlouhodobě a jsem naprosto spokojený.

U MUDr. Karasové jsem zůstala i po přestěhování. Dojíždím a i když to není nejpohodlnější, neměnila bych. Ona kolegy spolupacienty zmiňovaná rychlost není rozhodně na úkor kvality. Při každé návštěvě vše řešíme aktuálně a podle potřeby (pacientky), nestalo se, že by potíže nebo problémy se mnou nerozebrala. A co je pro mě hodně důležité, vždy u paní doktorku vnímám soucítění a podporu. Děkuji.

velice mě mrzí hodnocení lidí, kteří mají IQ tykve !! Zkuste si zajít za obvodním lékařem ve větším městě a uvidíte sami, jaké chování mají tam..pokud Vám lékař nevyhovuje, nikdo Vás u něj nedrží..každý člověk umí druhé pouze očerňovat!! pokud vím, v těhotenství je na každém léku napsáno, že je kontraindikovám pro užití těhotnými, ale je to ve větší míře tím, že farmaceutické firmy nemají o účincích provedeny patřičné vyzkumy..stejně tak, je to i se všemi potravinami..je jednoduché si na všechny otvírat hubu, na lékaře, obchodníky a prodavače..Paní doktorka i se sestřičkou jsou úžasné, vůbec není pradva, že léčí pouze staré lidi, léčí všechny!! Mně je 25 a paní doktorky si vážím, nejsem ani jedné z nich známá a vždy mi pomohla a to mám v anamnéze daleko horší diagnózu, než slečna s bolavýma zádama..Rychlost beru jako výhodu..Lékařů s důvtipem, jasnou hlavou a ochotou vždy pomoci a poradit je málo, ale paní doktorka k nim rozhodně patří..

Pečlivá a důkladná paní doktorka.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Jsme spokojeni.

Já byla s paní doktorkou moooc spokojena!!! A co se tu píše o tom, že je nejlepší k ní přijít s vlastní diagnózou a nechat si podle sebe napsat léky, tak tohle jsem slyšela od vícero lidí, ale já mám jinou zkušenost a byla jsem s ní opravdu moc spokojená.

Chování této lékařky je mnohem kladnější, než lékaři v Hodon.nemocnici, je mnohem ohleduplnější, je mnohem taktnější, bez jakéhokoliv náznaku ironie až urážlivosti, které jsem sama u jejich lékařú a sester zažila a nikdy na to nezapomenu.Po odborné stránce jsem rovněž spokojena.

pro mne je pani doktorka nejlepší v našem městě, pokud se týká určení choroby, odpovídajícím lékům, bystrosti a rychlosti v ošetření a rozhodování, její ohleduplnost, takt a rychlost se u nás jentak nevidí.

Paní doktorka je citlivá ohleduoplná žena, stanovení diagnosy a zvolení předpisů léků ji nedělá potíže, snažíse co nejvíse zkrecovat čekací dobu, takže u jejich pacientů se dlouhým čekáním nezvyšuje tlak, což nelze říct o jiných lékařích. Já jsem s ní vždy spokojená a mohu ji doporučit.Mach.