Neurolog
Scota Viatora 16, Hodonín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurolog Jiný

S paní MUDr. Hudečkovou jsem velmi spokojená. Vždycky mě pomůže a profesionálně poradí. Nemůžu vůbec nic vytknout. Přistupuje ke mě s úctou a nemám u ní pocit, že by se povyšovala a byla arogantní. Zjistila u mě zdr. problém a reagovala rychle aby mě bylo pomoci. Mám ji ráda jako lékařku. Má u sebe ji fajn sestřičku, která si umí poradit s lidmi.

Umístění: Neurolog Jiný

Paní doktorku nemůžu doporučit. Vůči pacientům se chová povýšeně a chladně. Za deset měsíců nebyla schopna mě zbavit problémů bolesti ramene, lopatky, brnění paží a prstů, a vůbec ani zjistit jejich podstatu. Po malém náznaku, že by se mohl stav snad začít zlepšovat léčbu radikálně ukončila s tím, že to mám během týdne rozcvičit a nastoupit do pracovního procesu, i když to bylo absolutně nereálné. Rozhodně budu hledat jiného odborníka, který projeví více snahy mě pomoci.

MUDr. Marie Hudečková

Je jednoduche po 10 mesicich napsat takove hodnoceni.. pacienta jsem pozadala o moznost uvest informace na pravou miru.. ctim lekarske tajemstvi a bez svoleni pacienta nemohu nic..

V péči paní doktorky jsem delší dobu. Vždy se setkám s profesionálním přístupem a odborným vysvětlením pochopitelným i pro nelékaře. Úsměv, klid a vstřícnost od paní doktorky i sestřičky jsou samozřejmostí. Děkuji. Švarcová

Je mi 69 let.nekuřačka. Přes 15let se lečím na diabetes mell., mám vysoký tlak. Přes rok jsem měla veliké bolesti zad. V prosinci 2013 jsem celý 3 týdny i prěs vánoce proležela doma s velkými bolestmi zad. Pak 27.ledna 2014 jsem šla k paní doktorce Hudečkové s tím že mám bolesti zad a páteře i že mám bolesti v obl. pod lopatkou v pravo. Paní doktorky jsem se ptala že už ty bolesti nemůžu vydržet a poprosila jsem ji jestli by mě nenapsala CT nebo magnetickou rezonaci (MR) a ona mi řekla ,,prý jak jsem na to došla! Prý kdo mi to poradil! " a žádné CT a MR mi nenapsala a nedoporučila. Řekla mi jen že s těmi zády jsem léčena u doktora který mě léčí na oteropózu dle výsledků densitometrie. Pak koncem března můj obvodní lékař mě poslal na vyšetření do nemocnice na chirurgii kde mi CT-rengen zad uďelali a hned mi řekli že mám tumor na pravé ledvině ca.52mm. V dubnu mi byla celá pravá ledvina odebrána.

Já paní doktorku nedoporučuji. Při opichu páteře začne pacientovi vykládat o tom jak by si sama nenechala injekci píchnout, že nemá pichlou ani tetanovku. To má pacienta povzbudit, tím spíš, když po opichu nemůže vůbec chodit a jeho stav se natolik zhorší, že raději vyhledá druhého lékaře. Možná je to věc názoru, ale já už p. dr. Hudečkovou nikdy nenavštívím. Bývalá pacientka

Aktuálně jsem u ní v péči, absolutně bez výhrad! Jsem rád, že jsem šel právě k ní, moc mi už pomohla a má moji 100% důvěru. Samozřejmě že můžu jen doporučit. Ivo Klimeš

Po postižení malou mozkovou příhodou/na kterou se přišlo dalšími vyšetřeními/,jsem byl překvapen rychlým postupem organizací dalšího důsledného vyšetření a jejího příjemného osobního přístupu k pacientovi,za což jsem jí velmi vděčen /po zkušenosti s jinými lékaři v tomto náročném oboru/.Děkuji! Jan Bartoš

Skvělý neurolog a také člověk.

všem ji doporučuji...A sestřička je neuvěřitelně milá a ke všem nadmíru vstřícná...všem vycházím vstříc a chce pomoci na 200%...více takových ordinací

Paní doktorka je odborník na svém místě,vždy mi pomůže,je příjemná a lidská

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím Vás o radu, chci se zeptat, zda-li se zjistí z magnetické rezonance mozku i bez použití kontrastní látky - cévní onemocnění, nahromaděný mozkomíšní mok, otok mozku, záněty v mozku CNS, roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, Alzheimerova choroba, demence, zjizvení tkání po prodělaném virovém onemocnění?
Děkuji D.

Z magn,resonance se dí zjistit řada věcím ale jenutno podrobné odborné vyšetření před magnetickou resonancí s tím, že odb lékař doplní idalší vyšteření s ohledme na to, na kterou nemoc má podezření.

MUDr. Marie Hudečková

opakovaně u mě dochází k pareze dolních končetin. Nohy jdou do křeče a nedokážu je ovládat. Tento stav trvá maximálně 90 minut a opakuje se 2-3x denně. Zdá se mi, že častější výskyt je před menstruací a první 2 dny menstruace. Někdy ataky i 14 dní nejsou, ale objevuje se mírné brnění ve šlapkach nohou.
Děkuji za nápad, co by mohlo být příčinou obtíži.

V mnedicine nejde o "nápad", ale o vyšetření, obraťe se na svého prakt lékaře, který jistě zajistí vše potřebné..
hud