Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekolog
Havlíčkova 180, Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

54 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka Vás přesvědčí o tom, jak všemu rozumí a kolik případů perfektně zvládla. Vlastně většinu doby, kterou jste u ní v ordinaci, mluví o své úspěšnosti. Taky jsem se tím nechala zblbnout. Ale skutečnost je jiná. Nepřišla mi na mé těhotenství ve třetím měsíci, jelikož, jako asi jediná v okrese nemá ultrazvuk. To by se ještě dalo pochopit, kdyby mi s naprostou jistotou netvrdila, že těhotná nejsem, to ona přece pozná je to jasný přechod.
Žádný odběr krve, žádné další vyšetření, jen poznámka, že je to normální průchod s mými příznaky. Pichla mi injekci na vyvolání menstruace a tím to pro ni bylo vyřešené, když jsem jí po čtrnácti dnech volala, že jsem menzes stále nedostala, řekla mi, že je všechno v pohodě, že se to běžně stává, ať přijdu za měsíc na další injekci. To mi pro změnu řekla, že mám myom, dokonce mi přesně ukázala jak velký :-). Pichla mi další injekci, tentokrát mi ale vzala krev a zjistili jsme, že jsem ve 14 týdnu a interupce už není možná. To jak se paní doktorka chovala potom mě úplně změnilo pohled na ni jako profesionálku.
Byla velmi nepříjemná a dala ode mě ruce pryč.
Změnila jsem lékaře a jsem moc nadšená z jeho vybavení ordinace a přístupu, celou dobu se věnuje mně a mému miminku, všechno mi ukáže na ultrazvuku.
Ano paní doktorka je dobrá, když nebudete mít problém. Hygiena v její ordinaci je asi stejná jako vybavenost. Když půjdete na prohlídku, papírovou útěrku si musíte posunout sama, ona asi šetří naše lesy ale nikdy nevíte kdo byl na léhátku před vámi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Na PANÍ doktorku nedám dopustit. Chodím k ní už nějakých 17 let od mé puberty. Tehdy jsem měla nějaké problémy, které ani 3 gynekoložky předtím nedokázaly vyřešit a navíc to jejich vyšetření šíleně bolelo. Paní doktorka to vyřešila během jediné návštěvy, kdy mi nasadila tu správnou léčbu. Je příjemná, vždy řekne, co mě čeká, super si popovídáme. A že nemá nejmodernější vybavení?! A co, nikdy u mě nic nezanedbala. Je řada doktorů s nejmodernějším vybavením, kteří i přes to všechno vybavení zanedbali péči - znám ze zkušeností několika mých kamarádek. Takže můžu jen doporučit.

L
Ověřený profil

Jsem s paní doktorkou moc spokojená. Všechno dělá pečlivě a umí mě rozptýlit, jsem strašně stydlivá. Určitě doporučuju.


N
Ověřený profil

Paní doktorka neděla žádné testy před nasazením antikoncepce, nezjištuje hladiny hormonů, nedělá vyšetření na srážlivost, neměří tlak a ani netočí EKG což by se mělo u předepsání antikoncepce. Vybírá nemalé poplatky za vysvětlení jak se mají užívat léky. Nedělá jednou ročně stěr čípku, na což máme právo každý rok jako prevenci. Nemá ultrazvuk, který je důležitý pro vyšetření pro těhotné ženy, a také ručně nejde vyšetřit pokud má žena plný močový měchýř. Vše léčí nějakýma ,,přírodníma hormonama,,. nikdy jsem si nebyla jistá co mě vlastně je. Přešla jsem a nyní jsem spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřený profil

Přešla jsem k paní Gazdíkové a jsem nadmíru spokojená. Doktora ke které jsem chodila předtím mě furt jen strašila a chtěla posílat do nemocnice i když byli všechny výsledky v pořádku, ale prej jenom pro jistotu mě chtěla něco odstranit z čípku. P. Gazdíková mi udělala to samé vyšetření a taky sem měla všechny výsledky v pořádku a že nevidí důvod mě poslat do nemocnice a navíc je milá a ráda si popovídá a taky proč ne, vždy jsem se bála chodit ke gynekoložce a teď tam jdu beze strachu :)


M
Ověřený profil

Taranzová : S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už přes 20 let a nemužu si na ni stěžovat.Je svědomitá a dokáže léčit. Jsem ji vděčná.


E
Ověřený profil

Špatná zkušenost po všech stránkách,pokud nemáte žádný problém je fajn, v případě problému p.doktorka velmi nepříjemná, Přecházím jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

Jak tady čtu názory na p.doktorku Gazdíkovou,já vím,že díky Bohu a ní mě dostala v 21 z přechodu a po devíti letech jsem otěhotněla. Paní doktorka je lidská a dokáže se v cítit do pacienta,možná kdybych takových lékařů nebylo bych tolik stížností.A,že bere poplatky? Kdo je v dnešní době nebere? Nakonec i lékaři jsou jen lidi a každý jsme nějací a já ze své zkušenosti vím,že jsem poplatek neplatila,když doktorka věděla ,že jsem bez práce,který lékař vám tohle udělá? Já vím o dvou :-) Díky Bohu za lékaře kteří berou pacienty jako lidi a ne nějakou věc se kterých mají peníze a p. doktorka patří mezi ty kteří pacientky bere jako lidi :-)


Ověřený profil

Paní doktorka je ta nejlepší,kez by takových doktorů bylo více.Nepotrenbuje zadne nejnovejsi techniky,stačí ji zlaté ruce a oči. Já byla párkrát u jiného co mel specialni zarizeni a v konecne fazi nic nevyresil jen mi zbyla prazdna peněženka. Na paní doktorku nedám dopustit!! =)


M
Ověřený profil

S paní doktorkou mám tu nejhorší zkušenost co se týká odborné péče i jako člověka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti