Sam. ord. lékaře spec. - oční
Kollárova 22, Svitavy

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - oční

Chodili jsme k paní doktorce skoro dva roky s malou dcerkou, které se nespravilo "šilhání" jednoho očička. Paní doktorka nám přímo řekla, že neví, čím by to mohlo být, ale že zkusíme dát brýle. V roce a půl dala dcerce brýle, půlené, kde nahoře byly bez dioptrií, dole 3 dioptrie. A máme jí prý vysvětlit, že se má koukat spodem. Tak jsme jí to vysvětlili, i když v roce a půl to asi moc nepochopila. Při každé další návštěvě na ni vytáhla panáčka na tužce a řekla: "Hm, je to pořád stejné, přijďte za 4 měsíce." Když jsme chtěli přestoupit k jinému lékaři, tak náš spádový oční nám odmítl vydat doporučení, že v Litomyšli mají stejně skvělé vybavení jako ve Fakultní nemocnici v Praze. To je sice možné, ale na nás ho nikdo nevyzkoušel. Panáčka na tužce máme i doma a měřit zrak si můžu v kterékoliv optice.
A to ani nemluvím o naprosto neochotné recepční. Neviděla jsem ji nikdy zvednout telefon, když zvoní ( a já se taky nikdy nedovolala a na odpověď na e-mail jsem čekala 3 dny). Sestřičku už naštěstí vyměnili, na té bylo vidět, že tu práci naprosto nesnáší a současná je docela příjemná.
Ordinace má být specializovaná na děti, i když vzhledově se asi snažili, aby to vypadalo moderně a to je asi všechno. Klouzačka u vchodových dveří to moc nezachránila.
Celkově jsme velmi nespokojení a hledáme si jiného lékaře.

Včera jsem šla k pani doktorce s desetiletym synem protože ma úplne cervene oči a boli ho to tak že je nemůže otvírat. Sestra nás poslala k detske doktorce, že máme přijít az to bude akutní. Jak akutní to musi byt aby si tam cloveka všimli??? Nicméně jsem k detske šla, prosedela jsem tam pul dne aby mi napsala papír na oční s podezřením na zánět spojivek. Dnes ráno mi sestra řekla že se musíme objednat. (Je to na 2-3 mesice). Je to normální Šla jsem k jine pani doktorce, tam zjistila že syn ma zánět spojivek i rohovek. Rozhodne jsem u doktorky Benešové byla naposledy!!!!!!

Objednala jsem se k této paní doktorce dva měsíce předem na 19.11.2010. Díky takovému předstihu se stalo, že ten týden jsem byla úplně mimo město, ale kvůli tomu, protože nutně potřebuji silnější dioptrie, jsem absolvovala od 4 hodin ráno 3,5 hodinovou cestu autobusem, přišla jsem před ordinaci a na ní ledabyle přilepený lístek, dne 19.11.10 zavřeno!!! Takže jsem jela úplně zbytečně, nikdo se ani neobtěžoval zavolat,takovéto chování mi přijde značně nevhodné!!!

Paní doktorka mi velice ochotně poradila i přes telefon,je velmi milá a ochotná,s takovým přístupem jsem se již dlouho nesetkala.

moc hodná a vše v pořádku

velmi dobrá lékařka s dobrým přístupem k pacientům.

Od dětství k paní doktorce chodíme společně s bratrem. V dětství ho odoperovala a postupně upravováním brýlí a krytů se zlepšil jeho zrak natolik, že už dva roky brýle nenosí. Vždy byla velice příjemná a z doktorů se kterými jsem kdy přišla do styku tak byla vždy tou nejlepší.

Velmi ochotná a příjemná paní doktorka, jsem s ní moc spokojená!

je příjemná a ochotná, umí poradit. Obdivuji za trpělivost při učení aplikace čoček:)

Skvělé vyšetření, ochota, příjemná! Doporučuji!