Marian Konieczny, veterinář Orlová

MVDr. Marian Konieczny

Veterinář Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Zahradní 398, Orlová
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

K
Umístění: Ordinace Jiný

Vždy vše vysvětlí, pomůže, netahaz vás peníze jako každý druhy veterinář a řekne vše narovinu. Za mě nejlepší veterinář v okolí.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Ošetření domácích mazlíčků

S Panem doktorem mám dlouholeté zkušenosti.Zachránil mi mé štěně,které mělo zlomenou tlapku...Od té doby navštěvuji pouze p.Mvdr.Mariana Konieczneho.Vždy je vstřícný,dává zvířatům maximální péči,můžu jen vřele doporučit.


J
Ověřeny pacient

Nejhorší veterinář, jakého jsem kdy poznala. Přišla jsem za ním v době, kdy našemu jorkšírkovi začaly růst druhé zuby. Pan doktor mi oznámil, že mléčné zuby musí ihned ven, tak jsem mu věřila. Pejska si poslechnul a sdělil mi, že má nemocné srdíčko, proto bude muset dostat jen částečnou narkózu při trhání zubů a na stáří bude muset brát léky. V tu chvíli jsem se zděsila. Pejsek tedy dostal částečnou narkózu a šlo se na věc. Jeho bolestné kvičení a naříkání se rozléhalo po celé ordinaci, čekárně a určitě šlo slyšet až na ulici. Byla jsem z toho úplně hotová, myslela jsem, že to nevydržím a složím se. Po zákroku ho celého zakrváceného probudil a znovu poslouchal srdíčko. Řekl mi, že se spletl a pes je nasprosto zdravý, žádné nemocné srdíčko nemá. To se přece jen může stát, nikdo není neomylný. Jenže jsme si pořídili druhého jorkšírka a když byl ve stejném období, navštívili jsme našeho současného lékaře, který nám sdělil, že zuby se v žádném případě netrhají ihned, ale až v osmi měsících, pokud do té doby nevypadnou samy. Samozřejmě že bez problémů vypadly. Nevím, proč to tehdy pan doktor udělal, možná pro peníze, ale já svého psa týrat nenechám, proto bych k němu už NIKDY nešla. Od té doby je pejsek vystrašený a bázlivý, zůstalo mu to dodnes.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Příjemný a sympatický veterinář.Vždy v dobré náladě.Doporučuji.


M
Ověřeny pacient

skvely veterinar :-) uzasny, lidsky pristup, miluje zvirata a svou praci... rozhodne nejlepsi veterinar, ktery mi zachranil pesana :-), kdyz ho jini veterinari odepsali a rekli, at si setrim penize na neco jineho... Nevaham za nim i dojizdet, nebot nejsem ani z Orlove ani Karvine...
Doporucuji...


Obětavý a milující zvířata. Nedává zákoznikovi falešné naděje, ale pokud je stav zvířete špatný pak projeví soucit a řeší situaci velmi lidský.


je zkratka nad mladší by se měli od něho učit ne jenom to co zna ale hlavně přistupu ke klijentovi a hlavně k samotnemu pacjentovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti