Mária Vlčková, psycholog Hodonín

PhDr. Mária Vlčková

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

Věřím, že se paní doktorka snažila, přesto mi přišlo až hrubé, když se asi třikrát zasmála mému problému a dodala, že jej nezná a že "s tímto se ještě nesetkala". Přišlo mi, že se jí můj problém nezdál dost vážný, aby se s ním dokázala sžít/brát ho vážně. Na můj problém s tím, že pro sebe nevidím žádnou budoucnost a nemám motivaci dělat normální věci mi bylo řečeno, že v mém věku by se to nemělo dít, načež se zasmála, když mi tento problém zmínila nazpátek jako "ztrátu smyslu života". Otázky jako "A nemáte nic jiného na práci, než řešit váhu?" mne přinejmenším šokovaly. Měla jsem za to, že mám nezdravý náhled na své tělo a nezdravý vztah s jídlem, ale paní doktorka mě rychle vyvedla z omylu slovy "to, co děláte, je správně" a "pokud se hubnutím trápíte, dělejte to tak, jako tehdy, když vám to šlo". Jako laik jsem z tohoto vyvodila, že můj problém vlastně neexistuje. Z ordinace jsem tedy odcházela se smíšenými pocity. Třeba jsme si jen neporozuměly, každopádně nedoporučuji.

Citlivý přístup, pomáhá nám hledat řešení, máme v ni důvěru.
Marie

opravdu skvela